ARA TEKLİF AL
0212 855 7210
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(532)200-0050

Uzun Süreli Prim İadeli Hayat Sigortası

Bildiklerinizin ötesinde bir Hayat Sigortası…

Şimdiye kadar duyduğunuz ve bildiğiniz tüm hayat sigortalarına alternatif sunuyoruz.

Sevdiklerinizi güvence altına alabileceğiniz ve aynı zamanda süre sonunda hayatta olmanız durumunda ödediğiniz primlerinizin tamamını geri alabileceğiniz bir hayat sigortası sunuyoruz: Prim İadeli Hayat Sigortası

Prim İadesi Teminatı ile Aegon Emeklilik ve Hayat, sizlere eşi bulunmaz bir fırsat sunuyor; geleceğinizi güvenceye almak için seçtiğiniz sigorta süresi sonunda ödemiş olduğunuz primlerin tamamı size iade ediliyor.

Prim İadeli Hayat Sigortası'nı minimum 12 yıldan başlayarak, tercihinize göre 15, 18, 24 veya 30 yıla kadar devam eden seçeneklerinden size en uygun olanını tercih ederek hem geleceğinizi hem de sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz. Primlerinizi de aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık ödeme seçeneklerine göre kendiniz planlayabilir ve böylece avantajlı bir geleceğe adım atmış olursunuz.

Siz ne kadar tedbirli ve sağduyulu olursanız olun hayatın ne getireceğini hiçbir zaman bilemeyiz. Bu süre içinde vefat etmeniz durumunda sevdiklerinize kalacak olan teminatı sağlayabilirsiniz.

Prim İadeli Hayat Sigortası'na Kimler Sahip Olabilir?

Poliçe için başvurduğu an itibarıyla en az on sekiz (18) ve en çok altmış üç (63) yaşında olan, medeni haklarını kullanma ehliyeti olan tüm bireyler bu sigortadan yararlanabilir.
  0(532)200-0050