ARA TEKLİF AL
0212 855 7210
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(532)200-0050

Nakliyat Sigortası

Sahibi bulunduğunuz malların, çeşitli nakil vasıtaları ile bir yerden diğer bir yere taşınması, bu taşınma sırasında da oluşabilecek çeşitli rizikolara karşı güvence altına alınması Emtia Nakliyat Sigortası ürünümüz ile sağlanmaktadır. Ayrıca, Sigortalı olarak sadece emtianızın değerini değil,  navlun, sigorta ücreti ve öngörülen kar gibi bazı ek giderleriniz de teminat altına alınabilmektedir.

Bu ürünümüzde malınızın güvence altına alınması, aşağıda belirtilen teminatlarla sağlanmaktadır.

 • Tam Zıya Teminatı: 
  Malınızın poliçede belirlenen sebeplerle sevkıyatın gerçekleştirildiği vasıta ile beraber tüm değerini yitirmesi durumunda güvence sağlamaktadır.
 • Dar Teminat: 
  Mallarınızın çeşitli vasıtalarla gerçekleştirilen sevkıyatlar esnasında, malınızda oluşacak kısmi hasar (aracın çarpması, çarpışması, devrilmesi ve yanması vb. neticesinde) sonucu kayıplarınızı güvence altına alan bir teminattır.
 • Geniş Teminat: 
  Geniş kapsamlı Emtia Nakliyat Sigortaları ise genel olarak, vasıta ayırımı yapmaksızın (Gemi, Kamyon, Tren, Uçak) BÜTÜN TEHLİKELERİ kapsamakta ancak, aşağıda önemlileri belirtilmiş olan durumlar istisna tutulmaktadır.
  • Kanuna aykırı durumlar(yasak ve gizli ticaret, kaçakçılık gibi),
  • Malın kendi bünyesinden (gizli kusur) meydana gelen hasarlar,
  • Taşıma şartlarının uygun olmaması, ambalaj yetersizliğinden meydana gelen hasarlar,
  • Sigortalının kötü niyetinden dolayı oluşan hasarlar,
  • Gecikmeden doğan hasarlar,
  • Radyoaktif kirlenme hasarları,

Yurtiçi Taşıyıcı Sorumluluk Sigortaları

Türkiye sınırları dahilinde karayolu ile yük taşımacılığı yapan nakliyeci firmaların, kendilerine ait ve/veya kiraladıkları araçlarla taşıma hizmeti verdikleri müşterilerine ait emtiayı taşırken, teminat kapsamındaki bir rizikonun gerçekleşmesi sonucunda doğan yasal sorumlulukları, poliçede belirlenmiş şartlar ve limitler dahilinde teminat altına alınır.

CMR Sigortaları

C.M.R. Sigortaları, karayoluyla uluslararası taşımacılık yapan firmaların, taşımasını taahhüt ettiği mallara gelebilecek zararlar nedeniyle oluşacak sorumluluklarını, C.M.R. Konvansiyonu hükümleri gereğince temin eden sigortalardır.
  0(532)200-0050