ARA TEKLİF AL
0212 855 7210
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(532)200-0050

Hayat Sigortası

Hayat Sigortaları, sizi ve sevdiklerinizi hayatın beklenmedik sürprizlerine karşı güvence altına alarak sahip olduğunuz yaşam standardını koruyabilmenizi sağlar.  Kapsadığı teminatlar ile vefat etmeniz halinde sevdiklerinizin geleceğini, maluliyet ya da tehlikeli hastalıklar durumunda sizi ve sevdiklerinizi  koruma altına alır.

Ürünlerimiz

NN Hayat ve Emeklilik İyi Yaşa Hayat Sigortası, Banka Kredilerine Bağlı Hayat Sigortaları ve Yıllık Hayat Tehlikeleri Hastalıklar Sigortası ürünlerimizi inceleyerek sizin için en uygun hayat sigortasını tercih edebilirsiniz.​

Hayat Sigortası Nedir?

Hayat Sigortası, yaşamınızı kaybetmeniz durumunda yakınlarınızın, daimi bir sakatlık ya da kritik hastalık durumunda ise hem sizin hem de yakınlarınızın yaşam standartlarını ekonomik açıdan korumanızı ve sevdiklerinizin geleceklerini güvence altına almanızı sağlar.

NN Hayat ve Emeklilik hayat ürünleri ile bugünün olası kötü sürprizlerine karşı sevdiklerinizin yarınlarını korurken, ek olarak, acil tıbbi tedavi imkanlarından, işsizlik sigortası teminatına, veya herhangi bir sağlık problemi ile kritik hastalık durumunda sunulan özel avantajlara kadar, birçok ek teminatımızdan da faydalanabilirsiniz.
  0(532)200-0050