ARA TEKLİF AL
0212 855 7210
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(532)200-0050

Gelecek Elinizde Sigortası

AvivaSA'dan yepyeni bir yol haritası!

Bireysel Emeklilik Sistemi'nden faydalanarak emekliliğinizi güvence altına aldınız; tebrikler. Peki siz emekli olmadan önce, başınıza beklenmedik bir olay gelmesi durumunda, sizin, ailenizin ve sevdiklerinizin yaşamı koruma altında mı?

AvivaSA BES katılımcısı olarak Size Özel Hayat Sigortası ile hayatınızın her anı koruma altında!

Neden Size Özel Hayat Sigortası?

AvivaSA Gelecek Elinizde Paketi'yle emeklilik sistemine giriş yaptığınızda, siz birikiminizi yaparken Size Özel Hayat Sigortası, emekli olmadan önce yaşayabileceğiniz risklere karşı sizi güvence altına alır. Üstelik her yıl Bireysel Emeklilik Sistemi'nde bulunan fon miktarınız arttıkça, Size Özel Hayat Sigortası'ndaki teminat miktarınız düşer. Yani riskiniz azaldıkça, ödediğiniz prim de azalmış olur. Bütün bu güvencelere ek olarak S.O.S Acil Sağlık Hizmeti Desteği'nden de yararlanabilirsiniz.

Kimler yararlanabilir?

Size Özel Hayat Sigortası'ndan 18-55 yaş arası, AvivaSA BES ürünlerinden birine sahip tüm katılımcılarımız yararlanabilir.
(AvivaSA BES ürünü sahibi olma kriteri sadece Gelecek Elinizde Paketi altında alınan Size Özel Hayat Sigortası'nda aranmaktadır)

Size Özel Hayat Sigortası'nın özellikleri nelerdir?

  • Sigorta Süresi: Poliçe süresi 1 yıldır. Yıllık yenilemelerinizi 65 yaşınıza kadar otomatik olarak yaptırabilirsiniz. Yenilemelerde prim garantisinin bulunmadığını hatırlatırız.
  • Kapsanan Teminatlar: Vefat teminatı, tehlikeli hastalık teminatı*, dönüşümlü işsizlik teminatı, kaza sonucu vefat teminatı, kaza sonucu daimi maluliyet teminatı (tam ve kısmi) , kaza sonucu tedavi masrafları teminatı ve toplu taşıtta kaza sonucu vefat teminatı. 
    *Kanser, kalp krizi, kalp kapak cerrahisi, aort cerrahisi, koroner arter by-pass graft cerrahisi, organ nakli, böbrek yetmezliği, koma, inme, körlük, ciddi yanıklar, multipl skleroz, kaza veya hastalık sonucu tam ve daimi maluliyet gibi hastalıkları kapsamaktadır. Tehlikeli hastalıklar teminatı, ana teminatın 1/2'si kadar seçilebilir.
  • Teminat Tutarları: Size Özel Hayat Sigortası'nın teminat tutarı poliçe süresince değişen ihtiyacınıza göre farklılık gösterir. Sigorta başlangıcında ihtiyacınıza göre ilk yıl teminatı, diğer birikimlerinizin yeterli düzeyde olmadığı varsayılarak yüksek seviyede belirlenir. İşsizlik teminatı BES sözleşme katkı payı tutarına göre belirlenir.
  • Prim : Sigorta primi; yaş, cinsiyet, seçilen teminatlara ve teminatların tutarına ve ödeme şekline göre belirlenir.  0(532)200-0050