ARA TEKLİF AL
0212 855 7210
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(532)200-0050

İşsizlik Sigortası

SGK ve SGK’ya bağlı özel  Emekli Sandığına tabi, her türlü Bireysel Kredi(Tüketici, Konut Finansmanı, Taşıt, İşyeri) ürünlerini kullanan müşterilerimiz bu sigortadan faydalanabilirler.

İşsizlik teminatı sadece SGK’ya ve SGK’ya bağlı özel Emekli sandığına tabi olan, bireysel kredi müşterileri için geçerli olmakla birlikte, ferdi kaza teminatı tüm müşteriler için geçerlidir.

Tüketici, Taşıt, Konut ihtiyacına yönelik bireysel kredilerden herhangi birini kullanan müşterilerin işten çıkarılma nedeniyle işsiz kalması, kaza sonucu yaşamını kaybetmesi, kaza sonucu sürekli sakat kalması halinde poliçede yazılı şartlar çerçevesinde kredi borcunun 1 yıllık toplam geri ödeme tutarı  her ay  Halk Sigorta A.Ş. tarafından kredi sahibi adına Halkbank' a ödenmektedir. 

Halk Sigorta ile Halkbank arasında geliştirilen bu yeni ürünü tercih eden müşterileri ayrıca hoş bir süpriz bekliyor. Kredi kullanan müşterilere işsizliğin yanında ferdi kaza sigortası da hediye ediliyor. Yapmanız gereken tek şey size en yakın Halkbank şubesine  uğramak…
  0(532)200-0050