ARA TEKLİF AL
0212 855 7210
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(532)200-0050

Prestij Hayat Sigortası

Prestij Hayat Sigortası, yaşam kaybı veya kalıcı sakatlık gibi risklerin gerçekleşmesi durumunda siz veya yakınlarınıza destek olacak maddi bir güvence sunmaktadır. Poliçe süresi 1 yıl olan Prestij Hayat Sigortası her yıl yapılan yenilemelerle devam ettirilebilmektedir.

Sigortalının bu ürünü aldığı yıl içinde vefatı halinde, yakınlarına poliçede belirlenen teminat tutarı ödenmektedir. Prestij Hayat Sigortası, kaza veya hastalık sonucu oluşabilecek kalıcı maluliyet durumlarında da siz veya yakınlarınızı güvence altına alarak maddi destek sağlamaktadır.

Kimler Yararlanabilir?

Geleceğini düşünen, sağlıklı, 18 - 65 yaş arasındaki herkes sigortaya girebilir.

Hangi Avantajları sağlar?

  • Prestij Hayat Sigortası'nın prim ve teminatı, tercihinize göre, TL, USD ya da EURO' ya endekslidir.
  • Sigortalı dilerse, hastalık veya kaza sonucu oluşacak tam veya kısmi maluliyet durumunda da, belirlenen teminat dâhilinde güvenceye sahip olur.

Vergi Avantajı

Hayat Sigortalarında devlet teşviki uygulanmaktadır. Bu teşvik doğrudan katılım payı olarak değil de vergi indirimi olarak gerçekleştirilmektedir. Ücretli ya da yıllık beyanname veren mükellef iseniz, 193 sayılı Gelir Vergisi Kanunu’nun 4697 sayılı kanun ile değişik 63/3 ve 89/1 bendlerine göre ödediğiniz primi vergi matrahından indirebilirsiniz. Bu imkândan yararlanabilmek için primlerinizi ait oldukları vadelerde ödemeniz gerekir. Priminizi ödediğinizi gösteren belgeyi çalıştığınız işyerinin ilgili bölümüne vermeniz halinde ödemiş olduğunuz prim limitler dâhilinde vergi matrahınızdan indirilecektir.
  0(532)200-0050