ARA TEKLİF AL
0212 855 7210
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(532)200-0050

Gökkuşağı Sağlık Sigortası

Gökkuşağının altında sağlık var!

Her biri gökkuşağının renklerinden oluşan farklı teminatlarla ekonomik çözümler sunan Gökkuşağı Sağlık Sigortası, sizin ve sevdiklerinizin vazgeçilmez sağlık güvencesi olacak.

Gökkuşağı Sağlık Sigortası, 0 – 60 yaş arası herkesin kullanabileceği bir sigortadır.

Gökkuşağı Sağlık Sigortası teminatlarımız yatarak tedavi, ayakta tedavi, hamilelik ve doğum teminatları olarak üç ana bölümden oluşmaktadır.

Yenileme Garantisi Önemlidir!

Poliçenizin, 3. yılın sonundaki değerlendirmesine bakılarak “Demir Hayat Yenileme Garantisi”, 5. yılsonunda ise “Ömür Boyu Yenileme Garantisi” elde etme hakkına sahip olursunuz.

Yatarak tedavileriniz limitsiz!

Gökkuşağı sağlık sigortanız seçtiğiniz plana göre yatarak tedavilerinizde, cerrahi bir müdahaleyi veya cerrahi bir müdahale olmaksızın hastaneye yatırılarak yapılan tüm tedavi giderlerini limitsiz olarak güvence altına almaktadır.

Ayakta tedavileriniz Gökkuşağı ile güvencede!

Ayakta tedavi kapsamında hastanelerde, kliniklerde veya özel muayenehanelerde, doktorunuzun yapacağı muayene, verdiği reçeteli ilaç, gerekli gördüğü laboratuar testleri (tahlil-röntgen, ultrasonografi, MR, tomografi, EKG) gibi tetkik ve fizik tedavi masrafları karşılanır.

Demir Hayat Anlaşmalı Kurumlar Listesi’nde yer alan kurum ve doktorların muayenehanelerinde yapılan tüm tedaviler %100’lü olarak karşılanmaktadır.

Peki, sigortanızda gözlük, lens ve diş teminatı olmasına ne dersiniz?

Dilerseniz gözlük, lens ve diş tedavisi gibi teminatları da ek prim karşılığında poliçenize dâhil edebilirsiniz.
  0(532)200-0050