ARA TEKLİF AL
0212 855 7210
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(532)200-0050

Uzun Süreli Hayat Sigortası

İstenmeyen olaylar karşısında, AvivaSA güvencesi yanınızda!

Neden Uzun Süreli Hayat Sigortası?

Hayatın, şu ana kadar yaşadığımız ve bir dolusunu daha yaşayacağımız güzellikleri var. Tıpkı kötü sürprizlerinin de olduğu gibi...

Yaşamınızda değer verdiklerinizi uzun süre güvence altına almak, risklere karşı kendinizi ve sevdiklerinizi koruma altına almak için Uzun Süreli Hayat Sigortası yaptırabilir, endişelerinizi bir kenara atarak hayatınızı dolu dolu yaşayabilirsiniz.

Kimler yararlanabilir?

Uzun Süreli Hayat Sigortası'ndan 18-70 yaş arasındaki herkes yararlanabilir. 20-60 yaş arasındaki sigortalılar, isterlerse kaza veya hastalık sonucu maluliyet teminatlarından da faydalanabilirler.

Sigortalının yaşı ile sigorta süresinin toplamı sadece vefat teminatı seçildiğinde 80'i, vefat ve maluliyet ek teminatı birlikte seçildiğinde ise 65'i geçemez.

Uzun Süreli Hayat Sigortası'nın özellikleri nelerdir?

  • Sigorta Süresi: Uzun Süreli Hayat Sigortanızın poliçe süresini en az 5 yıl olmak üzere; belli bir süre (5 yıl, 10 yıl, 20 yıl gibi) olarak belirleyebilirsiniz.
  • Kapsanan Teminatlar: Vefat Teminatı ve Kaza veya Hastalık Sonucu Tam ve Daimi Maluliyet Teminatı.
  • Teminat Tutarları: Teminat tutarını ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Üstelik her yıl için sabit veya azalabilen teminatlardan birini seçerek TL, USD veya EURO endeksli olarak düzenleyebilirsiniz.
  • Prim Tutarı: Sigorta primi; sigortaya başlangıç yaşı, cinsiyet, seçilen teminat tutarının süresi ve ödeme şekline göre belirlenmektedir. Poliçe sadece TL olarak düzenlenebilir.  0(532)200-0050