ARA TEKLİF AL
0212 855 7210
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(532)200-0050

Çok Yaşa Plus Sigortası

Ameliyatlara karşı korumasız kalmayın...

“Ciddi bir ameliyatın masraflarını nasıl karşılarım” kaygısına son veren “Çok Yaşa Plus” sigortasıyla kritik ameliyatlara karşı kendinizi güvence altına alın.

Neden “Çok Yaşa Plus Sigortası” Almalısınız?

“Türkiye’de tek olan bu ürünle, tüm ameliyata karşı kendinizi ve bu sayede sevdiklerinizi de güvence altına alabilirsiniz. Ameliyatlardan her hangi birini geçirmeniz durumunda herhangi bir hastane faturası gerekmeden size nakit ödenecek toplu para ile ister tedavi masraflarınızı, ister diğer giderlerinizi karşılayabilirsiniz.”

“Çok Yaşa Plus” Sigortasının Sağladığı Teminatlar Nelerdir?

Vefat Teminatı:

Sigortalının her türlü vefatı (kaza veya hastalık) halinde, sigortalının belirlemiş olduğu teminat tutarı hak sahiplerine ödenir. Vefat teminatı ile ilgili istisnalar hayat sigortası genel şartlarına tabidir. Vefat teminatı hayat sigortası genel şartlarına, göre düzenlenmiş olup hiçbir koşulda burada belirtilen istisnalarda sigortalı lehine bir teminat genişletilmesi yapılmamıştır.

Tüm Ameliyatlar Teminatı:

Tüm ameliyatlarına karşı sigorta güvencesi sağlanmaktadır. Ameliyat teminatı ürün özel şartlarına ve hayat sigortası genel şartlarına tabidir.

Çok Yaşa Plus Sigortasının Ürün Özellikleri Nelerdir?

Ameliyat geçirip en az 72 saat hastanede kalmanız durumunda, geçirilen ameliyatın belgelenmesinden itibaren başlayan 30 günlük bekleme süresi sonunda sigortalı halen hayatta ise tedavi masraflarından bağımsız olarak belirlenen teminat tutarı sigortalıya tek seferde ödenir.
  0(532)200-0050