ARA TEKLİF AL
0212 855 7210
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(532)200-0050

Ferdi Kaza Sigortası

Her ihtimalde, biz yanınızdayız.

Hayat acı tatlı sürprizlerle doludur. İster hareketli, ister sakin bir yaşam sürelim; içinde bulunduğumuz koşullarda, ne tür risklerle karşı karşıya kalacağımızı bilemeyiz. Beklenmedik bir kaza olması durumunda, yaşanılacak manevi üzüntü bir yana, maddi anlamda da sonuçları acı bir senaryo ile karşı karşıya kalınabilir. Bu tür risklerin gerçekleşmesi durumunda hazırlıksız olmamanız için size Ferdi Kaza Sigortamızı öneriyoruz.

Kimler Yararlanabilir?

Ferdi Kaza Sigortası'ndan, 18 - 65 yaş arasındaki herkes yararlanabilir ve sigortalı dilediği herhangi bir kişiyi lehdar olarak gösterebilir.

Hangi Avantajları Sağlar?

Bir yıllık düzenlenen Ferdi Kaza Sigortası kaza sonucu oluşabilecek yaşam kaybı, maluliyet veya ortaya çıkan hastane tedavi masraflarını da güvence altına almaktadır.

Vergi Avantajı

Hayat sigortalarında devlet teşviki uygulanmaktadır. Bu teşvik doğrudan katılım payı olarak değil de vergi indirimi olarak gerçekleştirilmektedir. Ücretli ya da yıllık beyanname veren mükellef iseniz, 193 sayılı Gelir Vergisi Kanunun 4697 sayılı kanun ile değişik 63/3 ve 89/1 bendlerine göre ödediğiniz primi vergi matrahından indirebilirsiniz. Bu imkândan yararlanabilmek için primlerinizi ait oldukları vadelerde ödemeniz gerekir. Priminizi ödediğinizi gösteren belgeyi çalıştığınız işyerinin ilgili bölümüne vermeniz halinde ödemiş olduğunuz prim limitler dâhilinde vergi matrahınızdan indirilecektir.
  0(532)200-0050