ARA TEKLİF AL
0212 855 7210
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(532)200-0050

Konut Sigortası

Süper Konut

Groupama Sigorta Süper Konut ürünü evinizi, eşyalarınızı ve sevdiklerinizi en kapsamlı ve dilediğiniz teminatı seçme imkanı sunarak olası risklere karşı güvence altına alıyor..
Karşılaşabileceğiniz olası küçük olaylar ve büyük risklere karşı; sel, su baskınından araç çarpmasına, konutunuzdaki olası izolasyon eksikliklerinden elektronik cihazlarınıza kadar geniş teminatlardan dilediğinizi ihtiyacınıza ve bütçenize göre belirleyebileceğiniz esnek

Süper Konut ürünü ile koruma imkanı..

İster ev sahibi, ister kiracı olun evinizi, eşyalarınızı ve sevdiklerinizi geniş teminatlarla güvence altına alabilirsiniz..
Groupama ile, ayrıcalıklı dolu bir konut poliçesi sunuyoruz, Çünkü hayatınızı kolaylaştırmak istiyoruz!

Konut Mini Onarım Hizmeti: İstanbul,Ankara,İzmir,Bursa,Antalya illerinde eşya teminatı bulunan Süper Konut poliçeleri için Konut Mini Onarım Hizmetlerimiz'den yararlanabilirsiniz. Konut Mini Onarım ile evinizde ve eşyalarınızda oluşabilecek küçük çaplı hasarları konutunuzda ücretsiz olarak gideriyoruz.Mobilya,sert zemin döşeme ve halılarda oluşabilecek çizik,yanık,yırtıklardan, leke çıkarmaya kadar bir çok işlem bu hizmetle sağlanmaktadır.

Kombi ve Klima Bakım Hizmeti: Bu hizmet kapsamında poliçede adresi belirtilen sigortalı konutta bulunan Klima ve Kombiler için, ücretsiz olarak poliçe süresi boyunca 1 kez Kombi ve 1 kez Klima olmak üzere Bakım Hizmetleri sunulmaktadır.

Evde Küçük İşler Paketi: Evde Küçük İşler Paketi' ile çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi montaşından avize montajı, kapı kilit değişiminden, elektrik tesisatı kontrolü, priz, iç kapı zili ve kapı otomatının tamiratına varıncaya kadar ücretsiz yaptırabilirsiniz.

Kolay Konut

Açık unutulmuş bir musluk keyfinizin kaçmasına sebep olabilir. Fırtına veya su basması sonucunda eviniz zarar görebilir..

İhtiyaçlarınıza sizden daha fazla önem veren Groupama Sigorta, zorunlu deprem sigortası haricindeki, dairenizin sigortası ile ilgili temel teminatları sizler için bir araya getirdi...

Ev sahipleri, evinizin karşılaşabileceği olası risklere karşı; basit içeriği ve temel teminatları içeren ekonomik Groupama Kolay Konut Sigortası ile olası riskleri güvence altına alabilirsiniz.

*Kolay Konut Sigortası teminatları sadece Çelik veya Betonarme Karkas yapı tarzındaki 150 m²'ye kadar olan ve daimi ikametgah (boş kalma süresi azami 4 ay) olarak kullanılan konutlarınız için geçerlidir. Konutunuz bu koşulları sağlamıyorsa ve eşyalarınız için teminat talebiniz için diğer ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Groupama ile, ayrıcalıklı dolu bir konut poliçesi sunuyoruz, Çünkü hayatınızı kolaylaştırmak istiyoruz!

Konut Mini Onarım Hizmeti: İstanbul,Ankara,İzmir,Bursa,Antalya illerinde eşya teminatı bulunan Süper Konut poliçeleri için Konut Mini Onarım Hizmetlerimiz'den yararlanabilirsiniz. Konut Mini Onarım ile evinizde ve eşyalarınızda oluşabilecek küçük çaplı hasarları konutunuzda ücretsiz olarak gideriyoruz. Mobilya,sert zemin döşeme ve halılarda oluşabilecek çizik,yanık,yırtıklardan, leke çıkarmaya kadar bir çok işlem bu hizmetle sağlanmaktadır.

Kombi ve Klima Bakım Hizmeti: Bu hizmet kapsamında poliçede adresi belirtilen sigortalı konutta bulunan Klima ve Kombiler için, ücretsiz olarak poliçe süresi boyunca 1 kez Kombi ve 1 kez Klima olmak üzere Bakım Hizmetleri sunulmaktadır.

Evde Küçük İşler Paketi: 'Evde Küçük İşler Paketi' ile çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi montaşından avize montajı, kapı kilit değişiminden, elektrik tesisatı kontrolü, priz, iç kapı zili ve kapı otomatının tamiratına varıncaya kadar ücretsiz yaptırabilirsiniz.
  0(532)200-0050