ARA TEKLİF AL
0212 855 7210
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(532)200-0050

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

SGK ile anlaşmalı sağlık kuruluşlarında, SGK sigortanızın kullanımı sonrasında oluşabilecek ilave tedavi masraflarının "Farkı Bizden" Olsun!

Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından kapsama alınan genel sağlık sigortalısı ve bakmakla yükümlü oldukları kişilerin, SGK ile anlaşmalı sağlık kuruluşlarındaki kullanım sonrasında oluşabilecek ilave tedavi masrafları % 100 Demir Hayat güvencesi altındadır.

Tedavi giderleri konusunda devletin SGK kullanımından ötürü zorunlu olarak aldığı 12TL.’lik yasal katkı payı dışında sigortalımız hiçbir ücret ödemeden %100 Demir Hayat güvencesi ile tedavilerini yaptırabilecekler.

Neden Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası?

Farkı Bizden ile sigortalılarımız, SGK’nın sağladığı sağlık güvencesinin limitlerini genişleterek Türkiye çapında geniş anlaşmalı sağlık kuruluşu ağından faydalanma imkanına sahip olacaklar.

Anlaşmasız sağlık kurumu faturanızda ödenir!

Farkı Bizden’i diğer tamamlayıcı sağlık sigortalarından ayıran en önemli özellik SGK’nızın geçtiği ama Demir Hayat ile anlaşmalı olmayan bir sağlık kuruluşuna dahi gitseniz bile, SGK’nızı kullanmanız ve yapılan işlemlerinin detaylı *SUT kodlarının belirtmeniz kaydı ile maksimum SUT tarifesinin 1,5 katına kadar elden ödeme yapılmaktadır. Bu uygulama doğum teminatı için de geçerlidir. (*Sağlık Uygulama Tebliğ)

Kimler Yararlanabilir?

  • Yeni doğan çocuklar 14. günden sonra sigortalanabilir.
  • En geç sigortalanma yaşı ise 60 yaştır.
  • 55 yaşından önce sigortalananlar için poliçede yaş sınırı yoktur.
  • İlk sigortalanma 56 - 60 yaşları arasında ise poliçe maksimum 60 yaşına kadar devam eder.

Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ürünü Teminatları

“Farkı Bizden” tamamlayıcı sağlık sigortasına sahip olan sigortalılarımız tercihlerine göre yatarak tedavi, yatarak ve ayakta tedavi gibi teminatlara ek olarak isteğe bağlı alınabilen doğum teminatının da dâhil olduğu yatarak ve ayakta tedavi olmak üzere 3 farklı planı seçebilecekler.
  0(532)200-0050