ARA TEKLİF AL
0212 855 7210
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(532)200-0050

İş Yeri Sigortaları

İşyeriniz güvence altında mı?
Beklenmedik kazalar veya  art niyetli kişiler işyerinize zarar verebilir. Bütün riskleri sizden uzak tutmak için Ray Sigorta İşyeri Güvence Paketi ile tanışın, geniş teminatlarından faydalanın.

Kimler yaptırmalı?
İşyerini güvence altına almak isteyen herkes Ray Sigorta İşyeri Güvence Paketi’nden faydalanabilir.

Sigortanın Kapsamı Nelerdir?
İşyeri Paket Sigortası ile işyeri binanızı, muhteviyatınızı (demirbaş, makine-tesisat, emtea vb.) ve camlarınızı, poliçe otomatik teminatları ve bunlara ilave olarak, aşağıda listelenen ek teminatlardan dilediğinizi seçerek kapsamı genişletebilir, ihtiyaçlarınıza en uygun poliçeyi yaratabilirsiniz. 

Kobi Paket Sigortası

İşyeriniz; umutlarla kurup emeklerinizle büyüttüğünüz, sizin, sevdiklerinizin ve yanında çalışanlarınızın hayatını devam ettirebilmelerini sağlayan geçim kapınızdır.
İşyerinizi tehdit eden risklerden biri gerçekleştiğinde, işleriniz aksayacağı gibi yerine koymak için ekstra bütçeler ayırmanız gerekecek zararlar ortaya çıkabilecektir.
İşte biz, sizin bu endişelerden uzak olması adına, karşı karşıya kalabileceğiniz tüm riskleri teminat altına aldığımız KOBİ Paket ürünümüzü oluşturduk.

İstedik ki işleriniz daima Rayında olsun…

Neden Kobi Paket Sigortası?
Küçük ve orta boy işletmeler, aynı anda bir çok farklı riskle karşı karşıya kalabilecek sigorta konularının başında gelmektedir. Bu riskler yangından, elektronik cihaza, işveren sorumluluktan, hukuksal korumaya kadar uzanmaktadır. Kobi paket sigortası ile işyerinizi tehdit eden riskler için farklı farklı poliçeler yaptırıp daha çok prim ödemek yerine tek  poliçede ile bu riskleri teminat altına alabilirsiniz.

Kimler Yaptırabilir?
İster işyerinizde mal sahibi olun ister kiracı, Kobi paket sigortanızı yaptırarak hem işlerinizi aksatacak kötü sürprizlerden korunup, hem de kapsamlı bir poliçe sahibi olmanın rahatlığını yaşayabilirisiniz.

Aslına bakarsanız sigorta yaptırmak bir yerde ilaç kullanmak gibidir. Doktor yerine acentenizi aradığınız, prospektüs yerine poliçenizdeki şartları okuduğunuz ve nihai olarak da sizi eski sağlığınıza kavuşturan, yani hasarınızı karşılayarak hasar olmadan önceki durumunuza getiren bir çözümdür.

Pharmaray Eczane Paket Sigortası

Pharmaray, sizi bir çok hastalık karşısında koruyan, yani eczanenizi tehdit eden risklere karşı size özel teminatlarla da zenginleştirerek hazırlanmış Ray Sigortanın Eczane Paket Sigortası ürünüdür. 

Neden Eczane Paket Sigortası yaptırmalıyım?
Eczaneler faaliyet konuları nedeni ile tüm işyerlerinin maruz kalabilecekleri tehlikelerin yanında kendilerine özel tehlikeler ile karşıya kalabilmektedir. Özelikle içeride bulunan ilaçların gerçekleşecek herhangi bir riziko karşısında kullanılamaz hale gelmeleri ciddi bir maddi yükümlülük ortaya çıkarabilecektir.

Bu nedenle yaptıracağınız eczane paket poliçesi ile sorumluluklarınızı, elektronik cihazlarınızı, ve en önemlisi emtialarınız güvence altına alınmış olursunuz.

Kimler yaptırabilir?
Sağlık bakanlığınca çalışma ruhsatı verilmiş olarak faaliyet gösteren tüm eczane sahipleri Pharmaray Eczane Paket Sigortasını yaptırabilir.

Yangına Bağlı Kar Kaybı Sigortası

Bu sigorta ile; bir ticari faaliyetin yürütülmesinde kullanılan taşınır ve taşınmaz değerlerde, bir yangın sigorta sözleşmesi kapsamında teminat altına alınan risklerin gerçekleşmesi ile ortaya çıkan hasar ve kayıplar sonucu, ticari faaliyetin kısmen veya tamamen durması veya aksaması nedeniyle oluşan kar kayıpları, sigortacı tarafından poliçede belirtilen sigorta bedeline kadar teminat altına alınmıştır.

Kimler yaptırabilir?
Yangın nedeniyle işletmesindeki faaliyetlerin kısmen veya tamamen durması ya da aksamasına bağlı olarak meydana gelecek olumsuz etkileri en aza indirmek ve meydana gelebilecek kayıpları önlemek amacıyla yapılan ek masrafları karşılamak isteyen tüm işletme sahipleri yaptırabilir.

Akaryakıt Servis İstasyonu 

Tek bir poliçe ile tüm risklerinizi teminat altına alabilirsiniz.

Kimler yaptırmalı?
Akaryakıt istasyonu sahipleri kişi ve kurumlar Ray Sigorta Akaryakıt İstasyonu Sigortası yaptırabilir.

Sigortanın Kapsamı Nelerdir?
Akaryakıt istasyonunuz, her gün yüzlerce aracın, binlerce insanın uğrak yeri... Riskler ve tehlikeler, hayatınızın olağan bir parçası. Ray Sigorta, "Akaryakıt Servis İstasyonu Sigortası" ile karşı karşıya olduğunuz tüm riskleri tek bir poliçeyle güvenceye alıyor.

Emniyeti Suiltimal Sigortası

İşyerinizde meydana gelecek suistimallere karşı önlem alın!
Çalışanlarınızın görevlerini kötüye kullanmaları nedeniyle işyerinizin uğrayacağı zararları teminat altına alır, mali zararlara yol açan kötü sonuçları yaşamayın!

Kimler yaptırmalı?
Çalışanları olan tüm işyeri sahipleri Ray Sigorta Emniyeti Suistimal Sigortası’ndan faydalanabilir.

Taşınan Para Hırsızlık Sigortası

Taşınan para ve kıymetli evrakı hırsızlığa karşı güvence altına alabilir, maddi hasarı sigortanızdan temin edebilirsiniz.

Kimler yaptırmalı?
İşyeri ve bankalar arasında para ve kıymetli evrak taşıması yapan tüm kurumlar Ray Sigorta Taşınan para hırsızlık Sigortası’ndan faydalanabilir.

Sigortanın Kapsamı Nelerdir?
“Taşınan para hırsızlık sigortası” işyerleri ile bankalar veya diğer işyerleri arasında taşınan para ve kıymetli evrakların üçüncü kişiler tarafından silahla tehdit veya zor kullanarak yapılacak gasp ve hırsızlıklar ile para ve kıymetli evrakın taşındığı aracın kazaya uğraması veya yanması sonucu meydana gelebilecek ziyan ve hasarı güvence altına alın. Taşınan para işyerinde çalışan işçi ve personele ödenecek maaş ve ücretleri teşkil ediyorsa sigorta tazminatı paraların işyerindeki kasadan muhafaza edilmesi kaydıyla taşımanın yapıldığı günün ertesi saat 19,00 a kadar devam eder. Taşınan Para Hırsızlık Sigortası Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri, Kötü Niyetli Hareketler ve Terör ile yangın ve infilak gibi olaylardan meydana gelen kargaşalıklardan yararlanılarak yapılacak hırsızlık, yağma ve tahribat rizikolarını da isteğe bağlı olarak teminat altına alır.

İşim Rahat

Ray Sigorta yeni ürünü İşim Rahat Sigortası ile hem yıllarca alın terinizle çalışıp, emeklerinizle büyüttüğünüz ekmek teknenizi, risklere karşı güvence altına alıyor.

İşim Rahat, kolay anlaşılır teminat yapısı ve her keseye uygun primleriyle sizi, hırsızlıktan sel/su basmasına, cam kırılmasından yangına kadar en çok karşılaşabileceğiniz risklere karşı Ray Güvencesi altına alıyor.

Ray Sigorta’nın esnaflara özel olarak hazırladığı İşim Rahat Poliçesiyle hem işiniz hem de içiniz artık çok daha rahat.
  0(532)200-0050