ARA TEKLİF AL
0212 855 7210
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(532)200-0050

Cerrahi Hastalıklar Sigortası

Sağlığınız için parlak bir fikir…

Sağlık sigortacılığında yeni bir yaklaşım olan Cerrahi Hastalıklar Sigortası tek başına satın alınabileceği gibi mevcut sağlık sigortanızdaki eksik teminatları tamamlamak için de kullanılabilir. Klasik sağlık sigortası kapsamında olmayan teminatları bu sigorta ile tamamlanır.

Neden bu hastalıklar seçildi?

Cerrahi Hastalıklar Sigortası 125 ve 176 adet önceden belirlenmiş hastalık sonucunda gerçekleşebilecek cerrahi girişimleri kapsar. Bu hastalıklar istatistiklere göre Türkiye’de en çok gerçekleştirilen cerrahi operasyonlar belirlenerek seçilmiştir. Her bir hastalık için belirtilen limitler hastanelerin fiyatlandırmalarına göre tespit edilmiştir.

Septum, konkav, horlama tedavisi ve varikosel teminat altında!

Bireysel sağlık sigortasında kapsam dışı olan bu hastalıklar Cerrahi Hastalıklar Sigortası ile özel şartlarda belirtilen limitler dâhilinde teminat altına alınmaktadır.

Teminatlar tüm Dünya’da geçerlidir!

Cerrahi Hastalıklar Sigortasından anlaşmalı kuruluş ve coğrafi sınır bulunmamaktadır. Poliçenizde belirtilen limitler dâhilinde sigortanız Dünya’nın her yerinde geçerlidir.

Bir kere sağlık beyanı ile 5 yıllık yenileme.

Cerrahi Hastalıklar Sigortasında, poliçe başlangıcında alınan beyanınıza göre risk değerlendirilmesi yapılır ve 5 yıl boyunca yeniden risk değerlendirmesi yapılmaz.

Kimler Yararlanabilir?

  • Demir Hayat Cerrahi Hastalıklar Sağlık Sigortası’ndan, 18 - 65 yaş arası herkes yararlanabilir.

  • Her yaş ve cinsiyete göre farklı primlerle farklı ameliyatlar için değişen teminat limitleri sunan bir sağlık sigortasıdır.
  0(532)200-0050