ARA TEKLİF AL
0212 855 7210
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(532)200-0050

Tehlikeli Hastalıklar Sigortası

Gulf Sigorta Tehlikeli Hastalıklar Sigorta paketinde teminat kapsamında yer alan kritik hastalıklardan herhangi birine yakalanılması halinde poliçe limiti dâhilinde güvence sağlanmaktadır. Bu durumda sigortalıya ödenecek nakit para ile hastalık döneminde maddi anlamda sıkıntı yaşamaması amaçlanmaktadır.

Tehlikeli Hastalıklar Sigorta poliçesi le kanser, ilk kalp krizi, körlük, felç, böbrek yetmezliği gibi toplam 11 tehlikeli hastalığa karşı güvence sağlanmaktadır. Ek olarak, ücretsiz İkinci Görüş Hizmetinden'de yararlanma avantajı sunulmaktadır. Bu hastalıklardan herhangi birinin teşhisi sebebi ile hastanede yatarak tedavi görülmesi halinde de, ayrıca gündelik tazminat ödemesi yapılır. Talepler, poliçe genel ve özel şartları doğrultusunda hızlı hasar ödemesi anlayışı ile değerlendirilmektedir.

İkinci Görüş Hizmeti

Yanlış bir teşhis ya da gereksiz bir tıbbi işlem bazen ölümcül sonuçlara yol açacak kadar tehlikeli olabilir. İkinci Görüş Hizmeti sayesinde bu tip durumlar önlenebildiği gibi, kritik öneme sahip zamanlarda sağlanacak alternatif bir görüş size manevi huzur da sağlayacaktır. Yanlış teşhis sizin için hiçbir zaman bir ihtimal olmamalıdır.

Gulf Sigorta'nın poliçenize otomatik olarak eklediği "İkinci Görüş" hizmeti ile bu ihtimali ortada kaldırmaktadır. Bu hizmet sayesinde dünyaca bilinen uzmanlardan ikinci görüş talep edilebilmektedir.

İkinci görüş hizmeti almak için yapılması gereken tek şey, İkinci Görüş Türkiye Ofisi ile temasa geçmektir. Üstelik, poliçe kapsamında olan hastalıklar için hizmetle ilgili hiçbir ücret ödemeden bu hizmetten yararlanılabilir.

İkinci Görüş'ün Tıbbi Direktörü kendisine ulaşan bulguları son teknoloji ürünü bilgisayar sistemi sayesinde uzmanlık alanlarına göre yurt dışında önde gelen hastanelere ulaştıracak ve birkaç gün içerisinde konunun uzmanları tarafından imzalanmış ikinci görüş raporu sigortalıya ulaştırılacaktır.

Tehlikeli Hastalıklar Sigortası’nın Teminatları Nelerdir?

Tehlikeli Hastalıklar Sigortası yürürlükte olan sigorta poliçesi süresi içinde teşhis edilmesi halinde aşağıdaki 11 ana tehlikeli hastalığı kapsar. 

1- Kanser (Cilt kanseri hariç)
İşbu poliçe sigortalının ek teminat olarak ayrı satın alması ve poliçede belirtilmesi şartıyla sigortalının aşağıda belirtilen 10 ilave tehlikeli hastalıklardan birinin teşhis edilmesi veya aşağıda tanımlandığı üzere sigorta kapsamı dâhilinde olan bir ameliyat geçiriyor olması halini de teminat altına alır:
2 - Felç
3- Körlük
4- İnme
5- İlk kalp krizi
6- Koroner damar ameliyatı
7- Böbrek Yetmezliği
8- Hayati organ nakli
9- Koma
10- Ağır yanıklar
11- Çoklu skleroz
  0(532)200-0050