ARA TEKLİF AL
0212 855 7210
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(532)200-0050

Canım Ailem Sigortası

Gözünüzden sakındığınız aile fertlerinizin başına gelebilecek riskleri Canım Ailem Sigorta Paketi ile alın!

"Liberty Sigorta Canım Ailem Sigorta Paketi" ile aşağıda yazılı riskler ile ilgili teminat hizmetlerine tek bir sigorta paketinde sahip olabilir, sigorta kapsamına alınan aile üyelerinizi ve kendinizi koruma altına alabilirsiniz.

Bu ürünümüzde bulunan teminatlar: 

  • Ferdi Kaza Sigortası: Canım Ailem Sigorta Paketi ile sizin ve sigorta kapsamına alınan aile üyelerinizin başına gelebilecek ani ve harici bir olayın etkisi ile yaşamını yitirmesi, sakatlanması risklerine karşı tüm dünyada geçerli teminat sağlanmaktadır. Ayrıca teminat kapsamına kaza sonucu oluşacak tedavi masrafları limitli olarak dahil edilmiştir.
  • Aile Sorumluluk Sigortası: Sizin ve ad/soyadı poliçe üzerinde yazılı aile bireylerinin ve ilave olarak düzenli tıbbi bakımları yapılmış evcil hayvanlarınızın ilgili genel şartlar kapsamında üçüncü şahıslara verecekleri zararlara karşı koruma sağlar.
  • Kapkaç/Gasp: Sizin ve ad/soyadı poliçe üzerinde yazılı bireylerin kap-kaç veya gasp neticesinde kişisel eşyalarının çalınması durumunda uğradığı zararlar, ilgili genel şartlar ve aşağıda yazılı özel şartlar çerçevesinde temin edilmektedir.

- Ruhsatlı Silahlar, Lap-top, Fotoğraf Makinesi, Cep Telefonu, Kamera, Optik Ürünler, vb. elektronik cihazlar teminat kapsamı dışındadır,
- Çek, senet, kıymetli evrak, pasaport, ehliyet ve kimliğin göreceği zararlar, söz konusu kıymetler için sigortacının sorumluluğu yeniden basım ya da yeniden düzenleme masrafları ile sınırlıdır.

  • Hukuksal Koruma: Hukuksal Koruma Sigortası Genel Şartları A.2-Sigorta Kapsamı başlıklı maddesinin 2.4 Kişi-Aile Hukuksal Koruması maddesi çerçevesinde sigortalının ve poliçede açıkça belirtilmiş olan diğer aile fertlerinin aleyhine açılan dava neticesinde meydana gelecek hukuksal sorunların halledilmesine yönelik harcamaları temin etmektedir. Vekalet ücreti, dava masrafları, danışmanlık ücreti, hakem ücreti, teminat akçesi, icra masrafı, temyiz, karar, düzeltme, ihtarname ücretleri, tespit masrafları ve dilekçe yazımından oluşan harcamalar, işbu teklifte/poliçede yazılı limitler dahilinde teminat kapsamına dahil edilmiştir.
  • Liberty Yardım Hizmetleri  0(532)200-0050