ARA TEKLİF AL
0212 855 7210
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(532)200-0050

Kurumlara Özel Planlarımız

Kurumunuza özel grup emeklilik planlarımız ile ayrıcalıklı kurumlar arasında yerinizi alın…Çalışanlarınıza grup emeklilik planlarımızdan yaptırarak, ek sosyal avantajlar sağlayan şirketler arasında kurumunuzu farklılaştırabilir; çalışanlarınızın emeklilik dönemi için katkıda bulunarak çalışan motivasyonunu ve bağlılığını artırabilirsiniz. Üstelik, çalışanlarınız adına ödediğiniz katkı paylarını kurumlar vergisinden indirebilirsiniz. 

Grup emeklilik planlarımızı, kurumunuzun ihtiyaç ve isteklerini belirleyerek hazırlıyoruz. Bireysel olarak edinilen emeklilik planlarına göre daha düşük kesinti yapısına sahip grup emeklilik planlarını; katkı paylarının sadece işveren, işveren ve çalışan ya da sadece çalışan tarafından ödendiği farklı modellerle oluşturabiliyoruz. 

Satış öncesinde emeklilik birikimleri ile ilgili ileriye dönük projeksiyonlar ve maliyet analizi hazırlanması; satış sonrası dönemsel raporlamalar, düzenli bilgi akışının sağlanması ve gruba özel müşteri temsilcisi gibi hizmetlerle her zaman yanınızdayız. 
  0(532)200-0050