ARA TEKLİF AL
0212 855 7210
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(532)200-0050

Genç Emeklilik Planı

İyi bir geleceğe ilk adımı atmanın şimdi tam zamanı.

18-25 yaş arasındaki gençlere özel hazırladığımız Avantajlı Genç Emeklilik Planı ile aylık 99 TL’den başlayan ödemelerle güvenli bir geleceğe ilk adımı atabilirsin. Üstelik yatırdığın her katkı payı tutarının %25'i kadar devlet katkısından faydalanırsın. Örneğin, ayda 100 TL yatırdığında devlet de senin adına 25 TL katkıda bulunur, böylece 125 TL birikime yönlenir.*

Genç Emeklilik Planı'nın avantajları neler ?

% 25 devlet katkısından faydalanabilirsin.

Düzenli veya toplu olarak yatırdığın tüm katkı paylarının %25'i oranında devlet katkısı avantajından faydalanabiliyorsun. Ama unutma; bir takvim yılı için ödenen devlet katkısı, ilgili takvim yılı için belirlenen yıllık toplam brüt asgari ücretin %25'ini aşamıyor.

Yatırım Danışmanlığı hizmetinden yararlanabilirsin.

Avantajlı Genç Emeklilik Planı kapsamında İş Portföy Yönetimi tarafından hazırlanan "Yatırım Danışmanlığı Bülteni" ile yatırım kararlarını yönlendirebilirsin.

Sosyal Güvenlik Danışmanlığı hizmeti alabilirsin.

Sadece bireysel emeklilik müşterilerimize özel sunulan bu hizmet sayesinde senin ve sevdiklerinin sosyal güvenlik sistemi hakkındaki tüm sorularınızı uzman danışmanımıza yöneltebilirsin. 

Kariyer Koçluğu hizmeti alabilirsin.

Yeni mezun veya iş arayışında isen, bu hizmet tam sana göre! 

Kariyer Koçluğu hizmeti ile; gelecekteki kariyerine yön vermek üzere, senede bir kez ücretsiz olarak Kariyer Koçu ile görüşebilirsin. Sadece Genç Emeklilik Planı’na özel sunduğumuz bu hizmet ile ister telefon/Skype aracılığıyla istersen de aracı firmanın ofislerinde* yüz yüze görüşmek üzere anlaşmalı koçluk ofislerimizden randevu alarak, akademik veya iş hayatınla ilgili uzman desteği alabilirsin.

Kariyer Koçluğu görüşmesi ile, üniversiteye gireceksen tercih ve rehberlik hizmeti, yeni mezunsan ve iş arıyorsan ise özgeçmiş hazırlama teknikleri, mülakat teknikleri gibi birçok konuda bilgi ve deneyim elde edebileceksin. 
  0(532)200-0050