ARA TEKLİF AL
0212 855 7210
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(532)200-0050

Eureko Sigorta

Eureko Sigorta, hasar yönetimi ve risk değerlendirmedeki uzmanlığı ile alanında lider konumunda uluslararası bir sigorta şirketidir. Avrupa’nın 8 ülkesinde, 22 bin çalışanı bulunan dünyanın en büyük sigorta ortaklıklarından Achmea’nın üyesi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Türkiye’deki faaliyetlerine 1989 yılında “Garanti Sigorta” olarak başlayan ve 2007 yılında bugünkü adını alan Eureko Sigorta yangın, kaza, nakliyat, mühendislik, tarım sigortaları ve sorumluluk, hukuki koruma, işletme, kredi sigortaları gibi ürünleri içeren “hayat dışı sigortalar” kategorisinde hizmet ve ürünler sunmaktadır. 


Eureko Sigorta HİZMETLER

Konut Sigortası

Eureko Konut Sigortası yaptırın, eşyalarınızda oluşabilecek zararları yangın, hırsızlık, dahili su, sel, cam kırılması, dekorasyon teminatları ile garanti altına alın, aklınız evinizde kalmasın! Eureko Sigorta olarak, hırsızlık, yangın, sel, dahili su baskını, cam kırılması, dekorasyon ve komşularınıza karşı mali sorumluluklarınız için evinizi güvence altına alıyoruz. Teminatlar Yangın Teminatı: Yangının, yıldırımın, infilakın veya yangın ve infilak sonucu meydana gelen duman, buhar ve hararetin sigortalı eşyalarda doğrudan neden olacağı maddi zararlar seçilen bina ya da eşya teminatına göre karşılanır. Dahili Su Teminatı: Su tesisatının patlaması, sular kesildiğinde sigortalının ya da komşularının musluklarını açık bırakması sonucu doğabilecek hasarlarla, yağmur sularının çatıdan sızması gibi zararlar karşılanır. Hırsızlık Teminatı: Kişinin evindeki eşyalarının çalınması ya da hırsızlıktan dolayı zarar görmesi durumundaki kayıplar karşılanır. Sel Teminatı: Sel, seylap su basması durumlarında eşyalarda oluşan maddi hasarlar karşılanır. Cam Kırılması Teminatı: Evdeki pencere ve kapı üzerinde bulunan camlar kırıldığında oluşan zararlar karşılanır. Dekorasyon Teminatı: Poliçe kapsamındaki herhangi bir nedenle ev içindeki duvar boyalarında ve mutfak dolaplarında, poliçe kapsamındaki riskler sonucu meydana gelen hasarlar karşılanır. Komşu / Kiracı Sorumluluk Teminatı: Evde meydana gelen bir yangın hasarı sonucu komşu evlere verilen zararları karşılanır. Eşya Teminatı

Zorunlu Deprem Sigortası

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) ile Depreme Karşı Eviniz Güvencede! Depreme ve depremin doğrudan neden olacağı diğer afetlere karşı konutunuzu koruyan bir devlet güvencesi olan Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) ile evinizi ve hayatınızı güvence altına alın. Teminatlar Bina Hasarları Teminatı: Temeller, ana duvarlar, bağımsız bölümleri ayıran ortak duvarlar, bahçe ve istinat duvarları, tavanlar ve tabanlar, merdivenler ve asansörler, sahanlıklar ve koridorlar, çatılar ve bacalarla birlikte tamamlayıcı bölümler teminat altına alınır. Depremden Kaynaklı Hasarların Teminatı: Deprem ve depremin doğrudan neden olduğu maddi zararlar ile deprem sonucu meydana gelen yangın, infilak, tsunami (dev dalga) veya yer kaymasının sigortalı binalarda neden olacağı hasarları karşılar. Azami Teminat Limiti: Deprem sonucu yıkılan binaların arsa değeri hariç inşa bedeli karşılanır. Zorunlu Deprem Sigortası nerelere yapılır? Belediye sınırları içinde kalan ve tapuya kayıtlı olan tüm konutlar için Zorunlu Deprem Sigortası yapılır. Mesken olarak inşa edilmiş binaların içinde yer alan ticarethane, dükkân, büro vb. olarak kullanılan yerler için de yapılabilir. Zorunlu Deprem Sigortası, ev eşyaları için veya yangın ve benzeri riskler için de teminat vermekte midir? Zorunlu Deprem Sigortası; deprem ve deprem sonucu meydana gelen yangın, infilak, yer kayması ve tsunami sonucu sadece binada oluşacak hasarlar için teminat sağlar. Ev eşyaları için sigorta şirketlerinden isteğe bağlı Konut Sigortası teminatı alınması gereklidir. Zorunlu Deprem Sigortasını yaptırmazsam ne olur? Yeni Afet Sigortaları Kanunu’na göre, Zorunlu Deprem Sigortanız yoksa konutunuz ile ilgili tapu, elektrik ve su abonelik işlemlerini yaptıramazsınız.

Ferdi Kaza Sigortası

Eureko Sigorta olarak, sadece kaza durumlarında değil, sizin ve aileniz için acil durumlarda da yanınızdayız. Hem günlük hayatın getirdiği pek çok sorunu sunduğumuz geniş asistans hizmetleri ile çözüyoruz hem de kaza, sürekli sakatlık, acil tedavi ve vefat teminatlarıyla sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alıyoruz. Teminatlar Vefat Teminatı: Vefat durumunda varislerinize tazminat ödenir. Sürekli Sakatlık Teminatı: Herhangi bir kaza sonucu oluşan sürekli sakatlık durumunda tarafınıza ödeme yapılır. Acil Tedavi Teminatı: Acil hastalıklar için anlaşmalı özel hastanelerde 2.000 TL'ye kadar teminat verilir. Çalıntı / Kapkaç Teminatı: Çantanızın, cüzdanınızın ve cep telefonunuzun çalınmasına karşı güvence verilir. 3. Şahıs Sorumluluk Teminatı: Sizin, birlikte yaşadığınız 0-2 yaş çocuklarınızın ya da evcil hayvanlarınızın 3. şahıslara verebileceği zararlar güvence altına alınır. Ferdi Kaza Sigortası beni ne gibi durumlara karşı güvence altına alır? Ferdi Kaza Sigortası, kaza,  kapkaç / gasp, acil sağlık ve 3. şahıslara karşı verilen zarar durumlarını kapsar. Örneğin yolda kişinin ayağının kayıp düşmesi, kapkaça uğraması nedeniyle çanta, cüzdan ya da cep telefonunu çaldırması, acil durumlar kapsamında hastalanması ve/ veya yaralanması, evde ampul takarken dengenin kaybedilip düşülmesi, merdivende ayağın burkulması, bir arabanın çarpması, böcek/kene sokması ile zehirlenme gibi durumlar kaza tanımına girer. Ecel ile ölüm, kaza olarak nitelendirilmediği için ferdi kaza teminatı kapsamında değerlendirilmez.

Seyahat Sağlık Sigortası

Dünyayı Gezmek Sizden, Sağlığınızı Güvence Altına Almak Eureko’dan! Yurt dışı tatillerinizde ve iş seyahatlerinizde yaşayabileceğiniz acil sağlık sorunlarınızı Eureko Sigorta’nın Seyahat Sağlık Sigortası ile çözün, sağlığınızı güvence altına alın. Teminatlar Ayakta Tedavi Teminatı. Ayakta tedavi kapsamında yapılan acil muayene tanı ve tedavi ile ilgili başlıca masraflar Hastane Tedavi Teminatı: Kaza veya ani hastalık sonucu hastane tedavisi masrafları karşılanır. Nakil Ve Seyahat Teminatı: Sigortalının tıbbi nedenlerle nakli veya seyahati gerçekleştirilir. Defnedilme Teminatı: Vefat halinde cenazenin tıbbi şartlara uygun nakli gerçekleştirilir veya bulunduğu ülkede defin masrafları Seyahat Sağlık tazminat dosya değerlendirmesi için gerekli olan evrak nedir? Fatura aslı (Önemli Açıklama: Fotokopisi ile ödeme yapılamaz.), Sigortalımızın hastalığı, harcama yaptığı sağlık sorunu ile ilgili ayrıntılı beyanı, Ayrıntılı doktor raporu (medikal rapor), İbraname (Önemli açıklama: Ödeme yapılmasını istediğiniz fatura tutarlarının girilmiş olması, TL hesaplarının yazılmış olması ve imzalanması gereklidir.) Pasaport tüm sayfa fotokopileri, Poliçe numarası ya da poliçe örneği Tazminat dosyasının değerlendirmesi sonucu sağlık tazminat birimi tarafından başkaca evrak talebi olabilir. Sağlık tazminat masraflarım karşılanır mı? Poliçenizde  "Özel Şartlar"  başlığı altında açıkça belirtilen acil sağlık sorunları teminat altındadır. Seçtiğiniz ürün alternatifine göre asistans hizmetleriniz de olabilir. Tazminat değerlendirmeleri “tıbbi acil durum” kriterlerine göre yapılmaktadır.

Sağlık Sigortası

4 Mevsime Uygun Dört Dörtlük Sağlık Sigortası Eureko Sigorta’dan! Her mevsimin koşuluna özel olarak hazırlanmış sağlık güvenceniz Eureko Sigorta’dan, sağlıkla ve huzur içinde yaşamak sizden! Eureko Sigorta olarak, Grip Aşısı, Check-up, Diş Bakım ve Diyetisyen paketleri ile sizi yıl boyunca mevsimlere hazırlıyor, sağlığınızı güvence altına alıyoruz. Teminatlar Acil Durum Tedavi Teminatı: Akut Batın, Akut Masif Kanamalar, Ani Felçler, Astım Krizi ve Akut Solunum Problemleri, Ciddi Alerji Anaflaktik Tablolar, Ciddi Genel Durum Bozukluğu, Ciddi Göz Yaralanmaları, Ciddi İş Kazaları, Uzuv Kopmaları, Ağır Yanıklar, Diyabetik ve Üremik Koma, Donma, Soğuk Çarpması, Elektrik ve Isı Çarpması, Kalp Krizi ve Ritim Bozuklukları, Ağır Hipertansiyon Krizleri, Menenjit (Beyin Zarı İltihabı), Ensefalit (Beyin İltihabı), Beyin Apsesi, Kusma ve Şuur Kaybıyla Beraber Olan Baş Ağrıları, Omurga ve Ekstremite Kırıkları, Renal Kolik ( Böbrek ve İdrar Yolları Sancısı), Suda Boğulma, Şuur Kaybına Neden Olan Her Türlü Durum, Ateşli Silah ve Kesici Delici Alet Yaralanmaları, Yüksek Ateş, Ağır Kimyasal Zehirlenmeler teminatın kapsamındadır. Kritik Hastalık Teminatı: Acil tedavi masraflarının karşılanmasının yanı sıra kritik rahatsızlıklarda (kalp krizi, kanser, hastalık sonucu inme)  poliçede belirtilen miktara kadar nakit ödeme sağlanır. Grip Aşısı Teminatı: Aşı giderleriniz ister anında ister aşı kupürü ve fatura ibrazını takiben tarafımızdan karşılanır. Check-Up Teminatı: Genel Dahili Muayene, Akciğer Grafisi (Tek Yönlü), EKG (Kalp Elektrosu), Tam Kan Sayımı (18 Parametre), Tam İdrar Tahlili, Sedimantasyon, Kan Şekeri, Total Kolesterol hizmetleri kapsanır. Diş Bakım Teminatı: Diş Hekimi Muayene, Röntgen (Periapikal ve gerekirse), Detertraj (Alt ve Üst Çene Diş Taşı Temizliği) hizmetlerini karşılar. Diyetisyen Teminatı: İlk diyetisyen muayenesi ücretsiz karşılanır , diğer seanslarda %30’a varan indirim sağlanır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Siz Sağlık Hizmetlerine Kolayca Ulaşın diye, "Farkı" Bizden! Devlet hastanelerinde ve anlaşmalı özel hastanelerde SGK teminatının üzerindeki maliyeti biz karşılıyoruz, size sağlıklı ve kaliteli bir hayatı yaşamak kalıyor. Teminatlar Acil Durum Tedavi Teminatı: Akut Batın, Akut Masif Kanamalar, Ani Felçler, Astım Krizi ve Akut Solunum Problemleri, Ciddi Alerji Anaflaktik Tablolar, Ciddi Genel Durum Bozukluğu, Ciddi Göz Yaralanmaları, Ciddi İş Kazaları, Uzuv Kopmaları, Ağır Yanıklar, Diyabetik ve Üremik Koma, Donma, Soğuk Çarpması, Elektrik ve Isı Çarpması, Kalp Krizi ve Ritim Bozuklukları, Ağır Hipertansiyon Krizleri, Menenjit (Beyin Zarı İltihabı), Ensefalit (Beyin İltihabı), Beyin Apsesi, Kusma ve Şuur Kaybıyla Beraber Olan Baş Ağrıları, Omurga ve Ekstremite Kırıkları, Renal Kolik ( Böbrek ve İdrar Yolları Sancısı), Suda Boğulma, Şuur Kaybına Neden Olan Her Türlü Durum, Ateşli Silah ve Kesici Delici Alet Yaralanmaları, Yüksek Ateş, Ağır Kimyasal Zehirlenmeler teminatın kapsamındadır. Kritik Hastalık Teminatı: Acil tedavi masraflarının karşılanmasının yanı sıra kritik rahatsızlıklarda (kalp krizi, kanser, hastalık sonucu inme)  poliçede belirtilen miktara kadar nakit ödeme sağlanır. Grip Aşısı Teminatı: Aşı giderleriniz ister anında ister aşı kupürü ve fatura ibrazını takiben tarafımızdan karşılanır. Check-Up Teminatı: Genel Dahili Muayene, Akciğer Grafisi (Tek Yönlü), EKG (Kalp Elektrosu), Tam Kan Sayımı (18 Parametre), Tam İdrar Tahlili, Sedimantasyon, Kan Şekeri, Total Kolesterol hizmetleri kapsanır. Diş Bakım Teminatı: Diş Hekimi Muayene, Röntgen (Periapikal ve gerekirse), Detertraj (Alt ve Üst Çene Diş Taşı Temizliği) hizmetlerini karşılar. Diyetisyen Teminatı: İlk diyetisyen muayenesi ücretsiz karşılanır , diğer seanslarda %30’a varan indirim sağlanır. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası nedir? Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla devlet hastanelerinden ve Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmalı özel hastanelerden fark ödemeden hizmet almanızı sağlar. SGK ile anlaşması bulunan dilediğiniz özel sağlık kurumunda, istediğiniz doktordan hizmet alabilirsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’yla SGK teminatının üzerinde olan yüksek maliyetli sağlık harcamalarındaki farkı ödemek zorunda kalmazsınız. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ndan kimler yararlanabilir? Yabancı uyruklu kişiler bu kapsamda mıdır? SGK’li olan herkes (yabancı uyruklu kişiler dâhil) Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ndan yararlanabilir. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı ilk defa yaptıracak olan kişilerin 69 yaşından küçük olması gerekmektedir.

Kobim Garanti\\\'de Sigortası

İş yerinizi güvence altına almak bizim işimiz! İş yerinizdeki bina ve mal varlıklarını Kobi’m Garantide ile güvence altına alalım, siz huzurla işinizi yapmaya devam edin. Eureko Sigorta olarak, iş yerinizdeki bina ve mallara gelecek olası zararları uygun primlerle oluşturduğumuz Kobi’m Garantide ürünümüzle karşılıyor, çalışma hayatınıza huzur ve güvence katıyoruz. Sel veya su baskını, hırsızlık, yangın, yıldırım, infilak, duman, deprem ve yanardağ püskürmesi, grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler, terör, yazarkasa ve POS cihazı hasarları, cam kırılması, üçüncü şahıs ya da işveren mali mesuliyet durumu oluşması gibi risklere karşı teminat sunan Kobi'm Garantide ürününü uygun prim tutarları ve farklı ödeme alternatifleri ile Garanti Bankası şubelerinden temin edebilirsiniz. Genel Şartlar Yangın Sigortası  Bu sigorta ile yangının, yıldırımın, infilakın veya yangın ve infilak sonucu meydana gelen duman, buhar ve hararetin sigortalı mallarda doğrudan neden olacağı maddi zararlar, sigorta bedeline kadar temin olunmuştur. Hırsızlık Sigortası Bu sigorta ile poliçede belirlenen sigortalı yerde hırsızlık veya hırsızlığa teşebbüsün; Kırma, delme, yıkma, devirme ve zorlamayla girilerek, Araç, gereç veya bedeni çeviklik sayesinde tırmanma veya aşma suretiyle girilerek, Kaybolan, çalınan veya haksız yere elde edilen asıl anahtarla veya anahtar uydurarak veya başka aletler veya şifre yardımıyla kilit açma suretiyle girilerek, Sigortalı yerlere gizlice girip saklanarak veya kapanarak, Öldürme, yaralama, zor ve şiddet kullanma veya tehditle, yapılması halinde sigortalı kıymetlerde doğrudan meydana gelen maddi kayıp ve zararlar, teminat altına alınmıştır. Teminat poliçede belirtilmek şartıyla yukarıda sıralanan riziko gruplarından sadece biri veya birkaçı için de verilebilir.  Cam Kırılmasına Karşı Sigorta  Sigortacı bu poliçede gösterilen cam ve aynaları kırılma neticesinde uğrayacakları ziya ve hasarlara karşı belirlenen şartlarla temin eder. Elektronik Cihaz Sigortası Sigortacı bu poliçe ile bu poliçenin ayrılmaz cüzünü teşkil eden ekli cetvelde cinsi, sayısı, yapım yılları, niteliği ve sigorta kıymetleri yazılı, münferit ünite veya muhtelif birimler halinde belirtilmiş olan elektronik makine, teçhizat veya bilgi işlem sistemlerinin deneme devresinden sonra normal çalışır halde iken veya aynı işyerinde temizleme, bakım, revizyon ve yer değiştirme esnasında veya dururken, önceden bilinmeyen ani ve beklenmedik her türlü sebepten ve ezcümle; a) İşletme personelinin veya üçüncü kişilerin ihmali, kusuru, hatası, dikkatsizliği veya sabotajından, b) Sigortalı kıymetlerin bulunduğu mahallerde yapılan hırsızlık veya hırsızlığa teşebbüsten, c) Hatalı dizayn ve malzemeden, d) Kısa devre, yüksek voltaj ve endüksiyon akımının etkilerinden, e) Yangın, yıldırım, her nev'i infilak ve bunlar sebebiyle yapılan söndürme, yıkma ve kurtarma ameliyelerinden, f) Kavrulma, kararma, duman ve isden, g) Deprem hariç fırtına, sel, seylap, yer kayması, toprak çökmesi gibi tabii afetlerden, h) Su ve rutubet etkisi ve bunlardan doğan korozyon hasarlarından, ı) İstisna edilmeyen diğer hallerden, husula gelen maddi ziya ve hasarların gerektirdiği tamirat masrafları ve ikame bedellerini temin eder. Makine Kırılması Sigortası Sigortacı, bu poliçe ile bu poliçenin ayrılmaz cüzünü teşkil eden ekli envanter cetvelinde sayıları, imalat yılları; nitelikleri ve değerleri yazılı makine ve tesisleri deneme devresinden sonra normal çalışır halde iken veya aynı iş yerinde temizleme, revizyon veya değiştirme esnasında veya dururken ani ve beklenmedik her türlü sebepten ve ezcümle: a) İşletme kazalarından, b) Modelin, imalatın, montajın, malzemenin, kalıbın, dökümün ve işçiliğin kusurlu olmasından, c) Yağlama kusurlarından, d) Elektrik enerjisinin doğrudan doğruya tesiri neticesi kısa devre, şerare, voltaj yükselmesi ile izolasyon hatası ve atmosferik elektrikiyetin dolaylı etkilerinden, e) Tıkanma, yabancı maddelerin girmesinden, f) Santrifüj kuvvetinden husule gelen parçalanmalardan, g) Buhar kazanlarında ve buhar kaplarında su noksanlığından, h) Su çekiçlemesi, ani olarak aşırı ısınma veya soğumadan, i) Kapalı kaplardaki alçak basınç dolayısiyle husule gelen ezilme, yırtılma, buruşma vs. deformasyonlardan, j) Fırtına ve kasırgadan, dondan veya çözülen buz parçalarının yürümesinden, k) İşletme personelinin veya üçüncü şahısların ihmali, kusuru, hatası, dikkatsizliği veya sabotajından, l) İstisna edilmeyen diğer hallerden, husule gelen maddi ziya ve hasarların gerektirdiği tamirat ve ikame masraflarını temin eder. İşveren Sorumluluk Sigortası  Bu poliçe, işyerinde meydana gelebilecek iş kazaları sonucunda işverene terettüp edecek hukuki sorumluluk nedeniyle işverene bir hizmet akdi ile bağlı ve Sosyal Sigortalar Kanununa tabi işçiler veya bunların hak sahipleri tarafından işverenden talep edilecek ve Sosyal Sigortalar Kurumu'nun sağladığı yardımların üstündeki ve dışındaki tazminat talepleri ile yine aynı Kurum tarafından işverene karşı iş kazalarından dolayı ikame edilecek rücu davaları sonunda ödenecek tazminat miktarlarını, poliçede yazılı meblağlara kadar temin eder Üçüncü Şahıslara Karşı Mali Mesuliyet Sigortası İşbu poliçe sigortalıyı, sigortanın mer'iyet müddeti esnasında vukua gelecek bir hadise neticesinde, a) Üçüncü şahısların ölmesi, yaralanması veya sıhhatinin muhtel olması, b) Üçüncü şahıslara ait mallarda ziya ve hasar (maddi zarar ve ziyanlar) husule gelmesi sebebile, poliçede gösterilen sıfat, faaliyet ve hukuki münasebetlerinden dolayı, kendisine karşı, üçüncü şahıslar tarafından ileri sürülecek zarar ve ziyan taleplerinin neticelerine karşı, Türkiye Cumhuriyetinin hukuki mes'uliyete müteallik mevzuatı hükümleri dairesinde ve işbu poliçede tesbit olunan meblağlara kadar temin eder. Ferdi Kaza Sigortası Bu poliçedeki Kaza tabirinden maksat ani ve harici bir hadisenin tesirile sigortalının iradesi dışında ölmesi veya cismani bir arızaya maruz kalmasıdır. Aşağıdaki haller de kaza sayılır: a) Birdenbire ve beklenilmeyen bir şekilde intişar eden gazların teneffüsünden. b) Yanıklardan ve ani bir hareket neticesinde adale ve sinirlerin incinmesi, burkulması ve kopmasından. c) Yılan veya haşerat sokması neticesinde husule gelen zehirlenmeler. d) Isırılma neticesinde meydana gelen kuduzdan mütevellit vefat hali veya cismani arızalar. Asansör Kazalarında Üçüncü Kişilere Karşı Sorumluluk Sigortası  Bu sigorta, sözleşme ile daimi bakıma tabi olan ve marka, tip, kullanılış tarzı, taşıma kapasitesi ile bulunduğu yerin adresi, bu poliçede gösterilen asansör veya asansörlerle ilgili olarak meydana gelebilecek kazalar sonucu üçüncü kişiler tarafından ileri sürülecek tazminat miktarlarını poliçede yazılı meblağlara kadar temin eder. Sigortacı, ayrıca bu sigorta ile ilgili olarak bir dava açılması halinde hükmolunan mahkeme masrafları ile avukatlık ücretlerini ödemekle yükümlüdür. Şu kadar ki hükmolunan tazminat sigorta bedelini geçerse sigortacı, avukatlık ücreti dahil dava masraflarına, ancak sigorta bedeli oranında iştirak eder.

Kobi Sağlık Sigortası

Çalışanlarınıza verdiğiniz değer işinize verdiğiniz değerdir! İş yerinde oluşabilecek yaralanmalara, kazalara ve hasarlara karşı kendinizi ve çalışanlarınızı Eureko Sigorta Kobi Sağlık Sigortaları ile koruyun, huzurlu ve güvenli bir çalışma ortamı yaratın. Teminatlar Acil Durum Tedavi Teminatı:  Akut Batın, Akut Masif Kanamalar, Ani Felçler, Astım Krizi ve Akut Solunum Problemleri, Ciddi Alerji Anaflaktik Tablolar, Ciddi Genel Durum Bozukluğu, Ciddi Göz Yaralanmaları, Ciddi İş Kazaları, Uzuv Kopmaları, Ağır Yanıklar, Diyabetik ve Üremik Koma, Donma, Soğuk Çarpması, Elektrik ve Isı Çarpması, Kalp Krizi ve Ritim Bozuklukları, Ağır Hipertansiyon Krizleri, Menenjit (Beyin Zarı İltihabı), Ensefalit (Beyin İltihabı), Beyin Apsesi, Kusma ve Şuur Kaybıyla Beraber Olan Baş Ağrıları, Omurga ve Ekstremite Kırıkları, Renal Kolik ( Böbrek ve İdrar Yolları Sancısı), Suda Boğulma, Şuur Kaybına Neden Olan Her Türlü Durum, Ateşli Silah ve Kesici Delici Alet Yaralanmaları, Yüksek Ateş, Ağır Kimyasal Zehirlenmeler teminatın kapsamındadır. Kritik Hastalık Teminatı: Acil tedavi masraflarının karşılanmasının yanı sıra kritik rahatsızlıklarda 20.000 TL’ye kadar nakit ödeme sağlanır. Acil Yaralanma Ve Rahatsızlık Teminatı: Acil yaralanma ya da rahatsızlanma durumlarında bir telefonla her türlü tıbbi yardım, doktor ve ambulans ile nakil hizmetleri 7/24 ücretsiz olay yerine en hızlı şekilde ulaştırılır. Hızlı Sağlık İletişimi Teminatı: Hasta (yakını)-­ambulans-­hastane-­doktor halkasında sağlıklı bir iletişim kurulması organize edilir, gerekirse doktorun yönlendirdiği hastanede sizin ve/veya çalışanınızın yerinin hazırlanmasına aracılık edilir. Tahlil ve Tıbbi Malzeme Teminatı: Hastanede kalınan süre boyunca sizin ve/veya çalışanınızın tedavisinde gerekli olan tahlil ve tıbbi malzeme ile oda ve hemşire hizmetleri üstlenilir. Diş Bakım Teminatı: Diş Hekimi Muayene, Röntgen (Periapikal ve gerekirse), Detertraj (Alt ve Üst Çene Diş Taşı Temizliği) hizmetlerini karşılar. Check-Up Teminatı:  Doktor Muayenesi, Akciğer Grafisi (Tek Yönlü), EKG (Kalp Elektrosu), Tam Kan Sayımı (18 Parametre), Tam İdrar Tahlili, Sedimantasyon, Kan Şekeri, Kolesterol, Total hizmetler kapsanır.

Mühendislik Sigortası

İşletmenizdeki Mühendislik Hasarlarının Güvencesiyiz! İş yerinizde oluşabilecek inşaat, makine (kırılma), montaj ve elektronik cihaz hasarlarına karşı teminatınızı Eureko Sigorta’dan alın, işiniz garanti olsun. İnşaat Bütün Riskler (All Risk) ve Montaj Bütün Riskler (All Risk) Sigortaları Ön depolama ile iş teslimi arasındaki süreçte, müteahhidin karşı karşıya kalabileceği risklere karşı güvence sağlanır. 3. Şahıs Mali Mesuliyet Enkaz Kaldırma Fazla Mesai ve Seri Vasıtalardan Kaynaklı Hasar Grev, Lokavt, Kargaşa, Halk Hareketleri, Terör, Bakım Devresindeki (İnşaat İçin) ve Terör Tecrübe Devresindeki Hasarlar (4 Hafta Üzeri Montaj İçin) Makine Kırılması Sigortaları  İş yerlerindeki makinelerde oluşabilecek hasarlardan doğan masraflar karşılanır. Ek Teminatlar Fiziki İnfilak Temel ve Kaidelerdeki Hasar Fazla Mesai ve Seri Vasıtalardan Kaynaklı Hasar Grev, Lokavt, Kargaşa, Halk Hareketleri, Terör Elektronik Cihaz Sigortaları Ek Teminatlar Fazla Mesai ve Seri Vasıtalardan Kaynaklı Hasar Grev, Lokavt, Kargaşa, Halk Hareketleri, Terör Deprem Artan Çalışma Masrafları Taşınabilir Cihaz, Valf ve Tüpler Bilgi Kaybı Durumları (Yangın ve Doğal Afetler Ana Teminat Kapsamındadır) Leasing Leasing şirketlerinin yoğun olarak kullandığı ve kiralama yolu ile alınan cihaz veya makinelerde çalışır durumdayken ya da aynı iş yerinde temizleme, yer değiştirme işlemi yapılırken, cihazlarda meydana gelen ani hasarların onarım ve ikame masrafları karşılanır.

Nakliyat Sigortası

Nakliyat işlemlerinde tam güvence Eureko Sigorta’dan! İş yerinizde ihtiyacınız olan depo ve nakliyat işlemlerinden doğacak hasarları Eureko Nakliyat Sigortaları ile güvence altına alabilirsiniz. Emtia Nakliyat Sigortaları Yurt içi ve/veya yurt dışında bir yerden başka bir yere taşınması esnasında emtianın uğrayacağı maddi zararlar farklı teminat kapsamları ile karşılanır. Tam Ziya Emtianın, taşındığı araç ile birlikte tüm değerini yitirecek şekilde tamamen zarar görmesi riskine karşı güvence sağlanır. Dar Teminat Taşınan emtianın tamamen zarar görmesine ek olarak, taşıma aracının uğrayacağı kazalar (karaya oturma, alabora olma, çatışma, devrilme, yol çökmesi, seylap, dere taşması, hattan çıkma vb.), yangın, infilak gibi kısmi risklere karşı da teminat sunulur. Geniş Teminat Sevkiyat esnasında oluşabilecek ani ve öngörülemeyen olay veya kazalar neticesinde emtiada meydana gelen hasar ve kayıplara karşı ilgili Enstitü Yük Klozu kapsamında teminat sağlanır. Ek Teminatlar Savaş, grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri ve terör risklerine karşı sunulan ek teminatlardır. Kıymet Nakli Sigortası Nakit para, altın, mücevher ve benzeri kıymetli malların, herhangi bir taşıma aracı veya posta yolu ile bir yerden başka bir yere taşınması sırasında oluşabilecek risklere karşı teminat sağlanır. Depocu Mali Mesuliyet Sigortası Sigortalı tarafından işletilen antrepo ve/veya fiktif depolarda, üçüncü şahıslara ait malların depo içerisinde istiflenmesi, boşaltılması ve yüklenmesi sırasında mallarda doğrudan fiziksel olarak meydana gelen zararların karşılanmasıdır. Yat Sigortası Özel veya ticari amaçla kullanılan yatların denizde, bağlama yerlerinde, marinada veya çekek yerlerinde karşılaşabilecekleri risklere karşı sunulan güvencedir. Ek Teminatlar Çarpışma/çatışmadan kaynaklanan yasal sorumlulukların oluşması, harp, grev, terör, kötü niyetli hareketler vb. riskler için sunulan ek teminatlardır. Tekne / Yat İnşaat Sigortası Yeni inşa edilen teknelerin imalat sürecinde, kızağa konma öncesinde, esnasında ve denize indirilmesinde oluşabilecek hasarlar ile donatana teslim ve seyir sırasındaki riskler karşısında sunulan güvencedir. Ek Teminatlar Deprem volkanik risklerde, savaş, grev, kargaşa, halk hareketlerine bağlı hasarlarda sunulan ek teminatlardır. Marina/ Çekek Yeri İşletmecisi Yasal Sorumluluk Sigortası Üçüncü şahıslara ait kotra, yat, yelkenli vb. su araçlarının, işletmenin ticari faaliyetlerinden dolayı maddi zarara uğraması halindeki yasal sorumluluğun teminat altına alınmasıdır. Gemi Onarıcısı Yasal Sorumluluk Sigortası Tersanede bulunan üçüncü şahıslara ait gemi, tekne, yat vb. su araçlarının tamir, tadilat,bakım, servis, montaj vb. sürecindeki olası fiziki zararlarından kaynaklanacak hukuki sorumlulukların teminat altına alınmasıdır. Liman /Terminal İşletmecisi Yasal Sorumluluk Sigortası Limanda bulunan üçüncü şahıslara ait deniz taşıtları, konteyner, kargo, ekipman ve diğer üçüncü şahısların mallarında, işletmenin ticari faaliyetlerinden dolayı meydana gelen maddi zararlar sebebiyle oluşacak hukuki sorumluluklar teminat altına alınır. Uluslararası Kara Yolu Taşıyıcısı Sorumluluk Sigortası (Cmr) CMR konvansiyonu doğrultusunda uluslararası kara yolu taşımalarında, taşıyıcının yük sahibine olan hukuki sorumluluğunu poliçede belirtilen özel şartlar dâhilinde teminat altına alınır. Yurt İçi Emtia Taşımacılığı Sorumluluk Sigortası (Tml) CMR konvansiyonu doğrultusunda uluslararası kara yolu taşımalarında, taşıyıcının yük sahibine olan hukuki sorumluluğunu poliçede belirtilen özel şartlar dâhilinde teminat altına alınır. Nakliyat Komisyoncusu Sorumluluk Sigortası (Ffl) Nakliyat acentesinin, sevkiyat organizasyonu sırasındaki olası hasarlardan ötürü yük sahibine karşı oluşabilecek hukuki sorumluğunun, ilgili uluslararası konvansiyonlar ve poliçede belirtilen özel şartlar kapsamında teminat altına alınmasıdır. Havacılık Sigortası (Uçak Ve Helikopter) “Gövde Sigortaları”, “Sorumluluk Sigortaları”, “Pilotların Lisans Kaybı Sigortaları” ile “Mürettebat ve Yolcuların Can Sigortaları” gibi teminatlardır.

Sorumluluk Sigortası

İşletmenizdeki hasarların güvencesi Eureko Sigorta’dan! İş yerinizde oluşabilecek can ve mal kayıplarınızın güvencesi Eureko Sigorta’dan, huzur içinde çalışmak sizden. İşveren Mali Mesuliyet Sigortaları İşverene bağlı SSK’li çalışanların, iş yerlerinde yaşayabilecekleri iş kazaları nedeni ile, işverenin ödemek zorunda kalabileceği tazminat tutarı poliçede belirtilen limitler kapsamında teminat altına alınır. Bu limitlere olası dava ve avukatlık ücretleri de dâhildir. Üçüncü Şahıs Mali Mesuliyet Sigortalının poliçe üzerinde belirtmiş olduğu adreste, yürüttüğü ticari faaliyeti esnasında, 3. şahısların yaşayabilecekleri maddi ve bedeni zararlarının sigortalının hukuki sorumluluğu çerçevesinde ve poliçede belirtilen limitler dâhilinde teminat altına alınmasıdır. Mesleki Sorumluluk Sigortası Sigortalının poliçede belirtilmiş olan mesleki faaliyetini gerçekleştirmesi sırasında, mesleğini hatalı veya eksik yapması nedeniyle, 3. şahısların yaşayabilecekleri maddi ve bedeni zararlarının poliçe üzerinde belirtilen limitler dâhilinde teminat altına alınmasıdır. Özel Güvenlik Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Özel güvenlik hizmetine dair kanun çerçevesinde çalıştırılan özel güvenlik görevlilerinin, özel güvenlik mevzuatında belirtilen koşullar altında görevlerini yerine getirmeleri sırasında 3. şahıslara verebilecekleri zararların poliçede belirtilen limitler dâhilinde teminat altına alınmasıdır. Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Sağlık hizmeti sunan kamu veya özel sağlık kurum ve kuruluşları ile sağlık birimlerinde çalışan hekimlerin mesleğini yerine getirirken 3. şahıslara verebilecekleri zararların poliçede belirtilen limitler dâhilinde teminat altına alınmasıdır. Tehlikeli Maddeler ve Tehlikeli Atık Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Bu sigorta, aşağıda belirtilmiş olan tehlikeli maddeler ile ilgili mesleki faaliyette bulunan gerçek ve tüzel kişilerin, bu faaliyetleri esnasında meydana gelebilecek bir kaza nedeniyle 3. şahısların yaşayabilecekleri maddi ve bedeni zararlarının poliçede belirtilen limitler dâhilinde teminat altına alınmasını kapsar. Tüpgaz Zorunlu Sorumluluk Sigortası Likit Petrol Gazı (LPG) tüplemesi yapan firmaların, doldurdukları/doldurttukları ve yetkili bayileri aracılığıyla ya da doğrudan tüketiciye sattıkları tüplerin, kullanıldıkları yerde infilakı, gaz kaçırması, yangın çıkarması sonucu verecekleri maddi ve bedeni zararların poliçede belirtilen limitler dâhilinde teminat altına alınmasıdır. Kıyı Tesisleri Deniz Kirliliği  Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Bu sigorta ile poliçede belirtilen kıyı tesisinden kaynaklanan olay sonucu Türkiye’nin deniz yetki alanlarında ortaya çıkan kirlenmenin veya kirlenme tehlikesinin neden olduğu tüm zararlar, sigortalının hukuki sorumluluğu çerçevesinde poliçede belirtilen limitler dâhilinde teminat altına alınır.

Tarım Sigortası

Siz tarım yapın; kazalara, hastalıklara karşı güvenceniz Eureko Sigorta’dan! Bitkisel ürünler, seralar, kümes hayvanları, büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarda ya da su ürünlerinde afet, hastalık ve kazalar sonucu meydana gelen zararların karşılanması için Eureko Tarım Sigortaları'na sahip olun. Teminatlar Dolu Sigortası Bağ, bahçe ve tarla gibi açık alanlarda ve seralarda yetiştirilen ürünlerdeki ­dolu vuruşunun doğrudan doğruya neden olduğu­ miktar kayıpları (verim düşüklüğü) karşılanır. Ek Teminatlar Bitkisel Ürün Sigortaları Bağ, bahçe ve tarla gibi açık alanlarda yetiştirilen ürünler için dolu, don, fırtına, hortum, yangın, heyelan, deprem nedeni ile meydana gelen kalite kaybı, sel ve su baskını gibi riskler için teminat sunulur. Sera Sigortaları Seralarda yetiştirilen ürünlerin dolu, fırtına, hortum, yangın, heyelan, deprem, sel ve su baskını gibi risklere karşı güvence altına alınmasıdır. Büyükbaş Hayvan Sigortaları Besi ve süt sığırlarında ölüm, mecburi kesim, yavru atma ya da yavru ölümü gibi risklere karşı büyükbaş hayvanlarının güvence altına alınmasıdır. Küçükbaş Hayvan Sigortaları ve Kümes Hayvanları Sigortaları Küçükbaş ve kümes hayvanlarının ölüm ya da mecburi kesim gibi durumlara karşıkorunmasıdır. Su Ürünleri Sigortaları Su ürünlerinde yetiştiricinin kontrolü dışında meydana gelen kirlenme ve zehirlenmelerle, her türlü doğal afet, kazalar, predatörler, alg patlaması nedeniyle meydana gelen ölümler ve fiziksel kayıplar sonucu doğrudan uğranılan maddi zarar karşılanır.
  0(532)200-0050