ARA TEKLİF AL
0212 855 7210
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(532)200-0050

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

Poliçe süreci boyunca ani, harici ve sigortalının iradesi dışında gerçekleşen bir kaza sonucu sigortalının vefatı yada daimi maluliyeti gibi risklere karşı yaşam standardınızı koruma altına alan bir sigortadır.

Ferdi Kaza Avantajları

Ferdi Kaza Sigortası sahibi olduğunuzda sevdikleriniz için daha güvende hissedersiniz. Çünkü artık kaza sonucu vefat veya tam ve daimi maluliyet halinde ailenizin ve finansal bağımlılarınızın;

  • Yaşam standardı korunabilecektir,
  • Borçları ödenebilecektir,
  • Eğitim imkânları sürebilecektir,
  • Gelecek dönem yatırımları devam edebilecektir.
  • Dahası siz bu primleri ödediğiniz müddet boyunca Devlet de Vergi Avantajı ile sizi teşvik edecek. Böylece ödediğinizin bir kısmını da geri alabileceksiniz. 

Vergi Avantajı

Ücretli çalışanlar; kendileri, eş ve küçük çocuklarının ölüm, kaza, sağlık, hastalık, sakatlık, işsizlik, analık, doğum ve eğitim gibi diğer hayat sigortası poliçeleri için ödenen primlerin tamamını, aylık brüt ücretin %15'ini ve brüt asgari ücretin toplam tutarını aşmamak kaydıyla vergi indiriminde kullanabilirler. Gelir Vergisi Kanunu'nun 63/3. maddesi ile ücretli çalışanlara 89/1. maddesi ile de beyannameye tabi mükelleflere bu hak sağlanmıştır.
  0(532)200-0050