ARA TEKLİF AL
0212 855 7210
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(532)200-0050

Avivasa Emeklilik ve Hayat

"İnsanları belirsizlik korkusundan kurtarmak" hedefiyle faaliyetlerini yürüten AvivaSA, AvivaSA, "bireysel emeklilik", "hayat sigortası", ve "ferdi kaza sigortası" alanlarında yenilikçi ürünlerini, benzersiz çoklu dağıtım kanalı yapılanması ile müşterilerine sunmakta; Türkiye'nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra Akbank, OdeaBank ve Abank işbirlikleri bulunan güçlü bankasürans ağı, acenteleri, telesatış kanalı ve kurumsal projeler ekibi ile hizmet vermektedir. Kişilere ve kurumlara özel çözümler sunan AvivaSA, bireylerin finansal durumlarının reel olarak ele alındığı ve incelendiği finansal danışmanlık hizmetiyle kişiye özel emeklilik planı geliştirmektedir. AvivaSA ayrıca, hayat sigortacılığı ürünleriyle de bireyleri ve ailelerini yaşamın getirebileceği beklenmedik risklere karşı güvence altına almaktadır.


Avivasa Emeklilik ve Hayat HİZMETLER

Bireysel Emeklilik Sistemi

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES), düzenli birikimler yaparak emekliliğinizi hayallerinizdeki gibi mutlu ve güvenli geçirmeniz için tasarlanan özel bir emeklilik sistemidir. En kısa haliyleyse BES, güzel bir emeklilik demektir. Bireysel Emeklilik Sistemi, bireylerin emeklilik dönemlerinde daha rahat yaşayabilmeleri, gelir elde ettikleri dönemdeki hayat standartlarını emeklilik dönemlerinde de koruyabilmeleri ve ihtiyaç duyacakları ek harcamalarını rahatça karşılayabilmeleri için mevcut kamu sosyal güvenlik sistemlerine tamamlayıcı olarak oluşturulan bir emeklilik sistemidir. Bireysel Emeklilik Sistemi: Bireylerin emeklilik dönemlerinde, kendi birikimleri oranında ek bir gelir sağlamaya yönelik, Hazine Müsteşarlığı, Sermaye Piyasası Kurulu ve Emeklilik Gözetim Merkezi tarafından gözetim ve denetim altında tutulan ve özel emeklilik şirketleri tarafından faaliyetleri yürütülen, Gönüllü katılıma dayalı, kamu sosyal güvenlik sistemlerini tamamlayıcı bir emeklilik sistemidir. BES, %25 devlet katkısı ile artık daha da avantajlı! 1 Ocak 2013'te başlayan yeni BES dönemiyle birlikte, artık BES daha avantajlı. Çünkü devlet tüm bireysel emeklilik katılımcılarına, ödedikleri katkı payının %25'i oranında ek katkı sağlıyor. Örneğin, hesabınıza 200 TL katkı payı yatırarak 50 TL devlet katkısından yararlanabilecek ve 250 TL'lik birikim yapabileceksiniz. Çiftçi, ev hanımı, esnaf, memur, doktor, avukat, 18 yaşını doldurmuş herkes Bireysel Emeklilik Sistemi'ne katılıp devlet katkısından yararlanabilecek. Eşiniz, 18 yaşını doldurmuş çocuğunuz ve yakınlarınız için sözleşme yaparak ailenizdeki herkesin ayrı ayrı devlet katkısından faydalanmasını sağlayabileceksiniz. Emeklilik Planları Biriktiren Gelecek Planı Emekliliğe Yatırım Planı Biriktiren VIP Planı Prestijli Emekliliğe Yatırım Planı Mutlu Birikimler Planı Emeklilik Gelir Planı Otomatik Katılım Planı

Size Özel Hayat Sigortası

Hayatın getirdiği süprizler herkes için farklı. Öyleyse sigortanız neden aynı olsun? Neden Size Özel Hayat Sigortası? Hayatın getirdiği sürprizler herkes için farklı. Öyleyse birbirinden farklı, sürprizler için sigortanız neden aynı olsun? AvivaSA'nın yepyeni ürünü Size Özel Hayat Sigortası ile başınıza beklenmedik bir olay gelmesi durumunda, sizin ve ailenizin yaşamı güvence altında. Üstelik, teminat seçimini özgürce, kendiniz yapabiliyorsunuz. Size Özel Hayat Sigortası'nda seçilen teminatlar, müşterilerimizin hem kendisini hem de sevdiklerini istenen kapsamda koruma altına alıyor. Teminatlar Nelerdir? Vefat teminatı Tehlikeli hastalıklar teminatı (kanser, kalp krizi, kalp kapak cerrahisi, aort cerrahisi, koroner arter by-pass graft cerrahisi, organ nakli, böbrek yetmezliği, koma, inme, körlük, ciddi yanıklar, multipl skleroz, kaza veya hastalık sonucu tam ve sürekli maluliyet) Kaza sonucu vefat teminatı Kaza sonucu daimi maluliyet teminatı (tam ve kısmi) Kaza tedavi masrafları teminatı Toplu taşıtta kaza sonucu vefat teminatı Vefat ve tehlikeli hastalıklar teminatı zorunlu olup diğer teminatlar tercihe göre seçilebilmektedir. Poliçe yenileme dönemlerinde tercihiniz doğrultusunda opsiyonel teminatlardan istediklerinizi kapsama dahil edebilir ya da teminat tutarlarınızı değiştirebilirsiniz. Kimler Yararlanabilir? 18-55 yaş arasındaki herkes Size Özel Hayat Sigortası'nın sağladığı güvencelerden yararlanabilir. Sigorta Süresi Ne Kadardır? Size Özel Hayat Sigortası'nın poliçe süresi 1 yıldır. 65 yaşına kadar otomatik olarak yenilenebilir.

Gelecek Elinizde Sigortası

AvivaSA'dan yepyeni bir yol haritası! Bireysel Emeklilik Sistemi'nden faydalanarak emekliliğinizi güvence altına aldınız; tebrikler. Peki siz emekli olmadan önce, başınıza beklenmedik bir olay gelmesi durumunda, sizin, ailenizin ve sevdiklerinizin yaşamı koruma altında mı? AvivaSA BES katılımcısı olarak Size Özel Hayat Sigortası ile hayatınızın her anı koruma altında! Neden Size Özel Hayat Sigortası? AvivaSA Gelecek Elinizde Paketi'yle emeklilik sistemine giriş yaptığınızda, siz birikiminizi yaparken Size Özel Hayat Sigortası, emekli olmadan önce yaşayabileceğiniz risklere karşı sizi güvence altına alır. Üstelik her yıl Bireysel Emeklilik Sistemi'nde bulunan fon miktarınız arttıkça, Size Özel Hayat Sigortası'ndaki teminat miktarınız düşer. Yani riskiniz azaldıkça, ödediğiniz prim de azalmış olur. Bütün bu güvencelere ek olarak S.O.S Acil Sağlık Hizmeti Desteği'nden de yararlanabilirsiniz. Kimler yararlanabilir? Size Özel Hayat Sigortası'ndan 18-55 yaş arası, AvivaSA BES ürünlerinden birine sahip tüm katılımcılarımız yararlanabilir. (AvivaSA BES ürünü sahibi olma kriteri sadece Gelecek Elinizde Paketi altında alınan Size Özel Hayat Sigortası'nda aranmaktadır) Size Özel Hayat Sigortası'nın özellikleri nelerdir? Sigorta Süresi: Poliçe süresi 1 yıldır. Yıllık yenilemelerinizi 65 yaşınıza kadar otomatik olarak yaptırabilirsiniz. Yenilemelerde prim garantisinin bulunmadığını hatırlatırız. Kapsanan Teminatlar: Vefat teminatı, tehlikeli hastalık teminatı*, dönüşümlü işsizlik teminatı, kaza sonucu vefat teminatı, kaza sonucu daimi maluliyet teminatı (tam ve kısmi) , kaza sonucu tedavi masrafları teminatı ve toplu taşıtta kaza sonucu vefat teminatı.  *Kanser, kalp krizi, kalp kapak cerrahisi, aort cerrahisi, koroner arter by-pass graft cerrahisi, organ nakli, böbrek yetmezliği, koma, inme, körlük, ciddi yanıklar, multipl skleroz, kaza veya hastalık sonucu tam ve daimi maluliyet gibi hastalıkları kapsamaktadır. Tehlikeli hastalıklar teminatı, ana teminatın 1/2'si kadar seçilebilir. Teminat Tutarları: Size Özel Hayat Sigortası'nın teminat tutarı poliçe süresince değişen ihtiyacınıza göre farklılık gösterir. Sigorta başlangıcında ihtiyacınıza göre ilk yıl teminatı, diğer birikimlerinizin yeterli düzeyde olmadığı varsayılarak yüksek seviyede belirlenir. İşsizlik teminatı BES sözleşme katkı payı tutarına göre belirlenir. Prim : Sigorta primi; yaş, cinsiyet, seçilen teminatlara ve teminatların tutarına ve ödeme şekline göre belirlenir.

Sürekli Eğitim Sigortası

Çocuğunuzun eğitimini her koşulda tamamlayabilmesi için, AvivaSA'da Sürekli Eğitim Sigortası var! Neden Sürekli Egitim Sigortası? Hepimiz, çocuğumuzun iyi bir eğitim almasını isteriz. Onun en iyi okullarda okuması için destek olmaya çalışırız. Peki ya bir gün, verdiğiniz destek yetersiz kalırsa? Sürekli Eğitim Sigortası, maddi durumunuzu olumsuz yönde etkileyecek bir durum karşısında, çocuğunuzun eğitimine devam edebilmesi için tüm masrafları karşılar. Kimler yararlanabilir? Sürekli Eğitim Sigortası'ndan 18-70 yaş arasındaki anneler, babalar veya çocuğun eğitim masraflarını üstlenen diğer şahıslar yararlanabilir. 20-63 yaş arasındaki sigortalılar, isterlerse kaza veya hastalık sonucu maluliyet teminatlarından da faydalanabilirler. Sigortalının yaşı ile sigorta süresinin toplamı sadece vefat teminatı seçildiğinde 80'i, vefat ve maluliyet ek teminatı birlikte seçildiğinde ise 65'i geçemez. Sürekli Egitim Sigortası'nın özellikleri nelerdir? Sigorta Süresi: Çocuğunuzun eğitim süresine bağlı olarak Sürekli Eğitim Sigortası'nın poliçe süresini en az 5, en fazla 20 yıl olacak şekilde belirleyebilirsiniz. Kapsanan Teminatlar: Vefat Teminatı ve Kaza veya Hastalık Sonucu Tam ve Daimi Maluliyet Teminatı. Teminat Tutarları: Teminat tutarını ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Azalan teminatlı olarak ve USD veya EURO endeksli olarak düzenleyebilirsiniz. Prim: Sigorta primi; yaş, cinsiyet, seçilen teminat tutarının süresi ve ödeme şekline göre belirlenir.

Uzun Süreli Hayat Sigortası

İstenmeyen olaylar karşısında, AvivaSA güvencesi yanınızda! Neden Uzun Süreli Hayat Sigortası? Hayatın, şu ana kadar yaşadığımız ve bir dolusunu daha yaşayacağımız güzellikleri var. Tıpkı kötü sürprizlerinin de olduğu gibi... Yaşamınızda değer verdiklerinizi uzun süre güvence altına almak, risklere karşı kendinizi ve sevdiklerinizi koruma altına almak için Uzun Süreli Hayat Sigortası yaptırabilir, endişelerinizi bir kenara atarak hayatınızı dolu dolu yaşayabilirsiniz. Kimler yararlanabilir? Uzun Süreli Hayat Sigortası'ndan 18-70 yaş arasındaki herkes yararlanabilir. 20-60 yaş arasındaki sigortalılar, isterlerse kaza veya hastalık sonucu maluliyet teminatlarından da faydalanabilirler. Sigortalının yaşı ile sigorta süresinin toplamı sadece vefat teminatı seçildiğinde 80'i, vefat ve maluliyet ek teminatı birlikte seçildiğinde ise 65'i geçemez. Uzun Süreli Hayat Sigortası'nın özellikleri nelerdir? Sigorta Süresi: Uzun Süreli Hayat Sigortanızın poliçe süresini en az 5 yıl olmak üzere; belli bir süre (5 yıl, 10 yıl, 20 yıl gibi) olarak belirleyebilirsiniz. Kapsanan Teminatlar: Vefat Teminatı ve Kaza veya Hastalık Sonucu Tam ve Daimi Maluliyet Teminatı. Teminat Tutarları: Teminat tutarını ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Üstelik her yıl için sabit veya azalabilen teminatlardan birini seçerek TL, USD veya EURO endeksli olarak düzenleyebilirsiniz. Prim Tutarı: Sigorta primi; sigortaya başlangıç yaşı, cinsiyet, seçilen teminat tutarının süresi ve ödeme şekline göre belirlenmektedir. Poliçe sadece TL olarak düzenlenebilir.

Ferdi Kaza Sigortası

Herkes gibi, hayatımızı güvenli bir şekilde yaşamak isteriz. Fakat maalesef, hiç olmadık zamanlarda başımıza gelmesini istemediğimiz durumlarla da karşılaşabiliyoruz... Kaza Sonucu Vefat Teminatı Poliçe başlangıç tarihinden itibaren, poliçe süreci boyunca ani, harici ve sigortalının iradesi dışında gerçekleşen bir kaza sonucu sigortalının vefat etmesi riskine karşı verilen bir teminattır*. Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Ek Teminatı Sigorta süreci içinde ani, harici ve sigortalının iradesi dışında gerçekleşen bir kaza sonucu sigortalının derhal veya kaza tarihinden itibaren iki sene içinde sebebiyet verdiği daimi maluliyet riskine karşı verilen bir teminattır*. Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Ek Teminatı, tıbbi tedavinin sona ermesi ve daimi maluliyetin kesin surette tespitini takiben Ferdi Kaza Sigortaları Genel Şartları'nda yer alan tazminat yüzdelerini gösterir cetvel halinde, azami sözleşmede tutarı belirlenmiş olan maluliyet hallerinde ödenir. * Teminat tutarı, Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları çerçevesinde poliçe üzerinde yazılı Teminat Tutarı kadardır. Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı Poliçe başlangıç tarihinden itibaren, poliçe süresi boyunca ani, harici ve sigortalının iradesi dışında gerçekleşen bir kaza sonucu, kaza gününden itibaren bir sene zarfında oluşacak doktor ücreti ile ilaç, radyografi, banyo, masaj, hastane ve diğer tedavi masraflarını (nakil ücretleri hariç) karşılayan bir teminattır*. *Bu teminat için, fatura ve doktor raporu ile belgelenmek şartı ile, poliçedeki azami limitler dahilinde ödeme yapılır . Diğer Ferdi Kaza Sigortaları Çocuğumun Eğitim Sigortası Avantaj Plus Ferdi Kaza Sigortası Esnaf Ferdi Kaza Sigortası Çocuğumun Eğitim Güvencesi Ekspres Ferdi Kaza Sİgortaları
  0(532)200-0050