ARA TEKLİF AL
0212 855 7210
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(532)200-0050

Tehlikeli Hastalıklar Sigortası

Tedavinizin gerektirebileceği yüksek sağlık harcamalarını düşünmeden, rahat bir nefes alın.

Kendimiz veya bir yakınımız ciddi bir hastalık ile karşı karşıya kaldığında, elbette önemli olan bir an önce etkili ve doğru tedavinin yapılabilmesidir. Maalesef bu gibi durumlarda hastalığın kendisi başlı başına bir problem oluştururken bir de doktorunuzun gerekli gördüğü tedavi yöntemi ve testler bütçenize ağır bir yük getirebilmektedir.

Belki rahatsızlığınız yüzünden tedavi süresince çalışamaz durumda kalabilir veya tedaviniz planlanandan çok daha uzun sürebilir. Demir Hayat olarak sizin ve sevdiklerinizin hayata dair bu tür risklere karşı hazırlıksız yakalanmaması adına Tehlikeli Hastalıklar Sağlık Sigortası’nı geliştirdik.

Demir Hayat Tehlikeli Hastalıklar Sigortası’ndan, çalışma koşulları ne olursa olsun, 18 - 65 yaş aralığındaki herkes yararlanabilir.

Neden Tehlikeli Hastalıklar Sigortası Yaptırmalısınız?

Kalp krizi, kanser, koroner by-pass, böbrek yetmezliği, inme, kalp kapakçığı değişimi, organ nakli, Paralyzis, körlük, Multiple Sklerosis, işitme kaybı, büyük yanıklar, Motor Nöron Hastalığı gibi hastalıkların tedavileri hem pahalıdır, hem de uzun sürer. 

“Demir Hayat Sigorta olarak böyle durumlarda yaşanan manevi sıkıntılara bir de maddi sıkıntıların eklenmesini önlemek için "Tehlikeli Hastalıklar Sigortası"nı önermekteyiz.

Hangi Avantajları Sağlar?

  • Bir yıllık düzenlenen Tehlikeli Hastalıklar Sigortası teminat içeriği olarak, 5 hastalık ve 13 hastalık olarak ayrı seçenekler ile satın alınabilmektedir.

  • Teminatlar Türk Lirası'na, Amerikan Doları'na ya da Euro'ya endekslenebilir. Seçilen döviz türü, sigorta süresinin sonuna kadar değişmez ve bu hastalıklardan birine yakalanan sigortalı başlangıçta belirlenen limit kadar teminatı tazminat olarak almaya hak kazanır ve poliçe sonlandırılır.
  0(532)200-0050