ARA TEKLİF AL
0212 855 7210
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(532)200-0050

Mutlak Eğitim Sigortası

Eğitimlerini şansa bırakmayın

En önemli varlığınız çocuklarınızın eğitimini, beklenmedik durumlara karşı "Mutlak Eğitim" ile güvence altına alın.

Neden "Mutlak Eğitim" Sigortası Almalısınız?

Başınıza gelebilecek risklerde sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alır. Size bir şey olsa da çocuğunuzun ya da eğitimini üstlendiğiniz başka bir öğrencinin eğitim masraflarının sigorta şirketinizce karşılanmasını sağlar.

"Mutlak Eğitim" Sigortasına Kimler Katılabilir?

Çocuğu olan veya çocuk okutan 18 - 60 yaş aralığındaki isteyen herkes (Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Risk Kabul Şartları'na uyması şartıyla) dahil olabilir.

"Mutlak Eğitim" Sigortasının Süresi Ne Kadardır?

Sigorta süresi, sigortanın başladığı yıldan itibaren kalan eğitim süresine göre belirlenir. En az 2, en çok 20 yıl olabilir.

"Mutlak Eğitim" Sigortasının Sağladığı Teminatlar Nelerdir?

Vefat Teminatı:

Müşteri tercihine göre öğrenim maliyetine bağlı olarak serbestçe yıllık eğitim maliyeti belirlenir. Vefat durumunda bir defada kalan eğitim süresine ilişkin tutar teminatla sınırlı olmak üzere hak sahiplerine ödenir.

Kaza Sonucu Maluliyet Teminatı:

Sigortalının sigorta süresi içinde geçirmiş olduğu bir kaza sonucu derhal veya kaza tarihinden itibaren iki sene içerisinde daimi olarak malul kalması halinde kendisine Ferdi Kaza Sigortaları Genel Şartları'nda belirtilen maluliyet oranları cetveline göre daimi maluliyet tazminatı ödenir.
  0(532)200-0050