ARA TEKLİF AL
0212 855 7210
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(532)200-0050

Usta Emeklilik Planı

Usta Emeklilik Planı'nı belli bir birikime sahip veya belli bir tutarın üzerinde ödeme yapabilecek katılımcılarımız için özel olarak tasarladık. Sunduğu avantajlar ve özel müşteri hizmetleri ile kendini ayrıcalıklı hissetmek isteyen herkesi bu plana davet ediyoruz.

FonMatik ve Otomatik Dengeleme Sistemi: Türkiye'de bireysel emeklilik sistemi kapsamında ilk defa oluşturulmuş bu iki fonksiyon, Anadolu Hayat Emeklilik ve İş Portföy Yönetimi'nin sektöre kazandırdığı yenilikler arasında yer alıyor.

Usta Emeklilik Planı’nın avantajları neler?

Devlet katkısı:

Düzenli veya toplu olarak yatırdığınız tüm katkı paylarının %25'i oranında, devlet katkısı avantajından faydalanabilirsiniz. Bir takvim yılı içinde yapılan toplam devlet katkısı, ilgili takvim yılı için belirlenen yıllık toplam brüt asgari ücret tutarının %25'ini aşamaz.

Otomatik Dengeleme Sistemi:

Risk alma eğiliminize göre tercih etmiş olduğunuz fon dağılım oranları, fonların getirilerinin farklılaşması sonucunda zaman içerisinde değişir. Otomatik dengeleme fonksiyonunu seçerek birikimlerinizin üç aylık, altı aylık ya da yıllık periyotlarla, başlangıçta belirlediğiniz fon dağılım oranları esas alınarak değerlendirilmesini, aldığınız risk seviyesinin sabit kalmasını sağlayabilirsiniz. 

FonMatik:

FonMatik, fon tercihlerinizin İş Portföy Yönetimi tarafından geliştirilen model kapsamında hayat boyu planlanmasıdır. Bu fonksiyonu, fon dağılım seçeneği konusunda tercihi uzmanlara bırakmak isteyenler için tasarladık. 

FonMatik'te birikimleriniz; yaşınız ve ödediğiniz katkı payının gelirinize oranına göre, İş Portföy Yönetimi'nin önerdiği fon dağılım seçeneğinde değerlenmeye başlar. Yaşınız ilerledikçe artan birikiminizin korunması için, her yıl gittikçe daha az risk içeren fon dağılımlarına otomatik olarak geçersiniz.

Yatırım danışmanlığı:

Usta Emeklilik Planı kapsamında İş Portföy Yönetimi tarafından hazırlanan "Yatırım Danışmanlığı Bülteni" ile yatırım kararlarınızı yönlendirebilirsiniz.

Özel müşteri temsilciliği:

Bireysel emeklilik hesaplarınızla ilgili işlemlerinizi, özel müşteri temsilcilerine ileterek gerçekleştirirsiniz.

İş Kültür Yayınları'ndan indirim:

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları kitabevlerinde %40 indirim fırsatına sahip olursunuz. 

Ücretsiz acil ambulans ve sağlık danışmanlığı hizmeti:

Acil durumlarda S.O.S. International Ambulans Servisi A.Ş.’nin sunduğu kara ambulansı ve sağlık danışmanlığı hizmetinden siz ve/veya eş ve çocuklarınız faydalanabilirsiniz. Bu hizmetin maliyeti şirketimiz tarafından karşılanır. Üstelik bu hizmetimizden faydalanabilmeniz için, son bir yıl içinde en az bir katkı payı ödemiş olmanız yeterli. 

Anlaşmalı sağlık kuruluşlarında indirim:

Herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmanız durumunda, anlaşmalı olduğumuz sağlık kuruluşlarına başvurabilir, indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Sosyal Güvenlik Danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.

Sadece bireysel emeklilik müşterilerimize özel sunulan bu hizmet sayesinde sizin ve sevdiklerinizin sosyal güvenlik sistemi hakkındaki tüm sorularınızı uzman danışmanımıza yöneltebilirsiniz. 
  0(532)200-0050