ARA TEKLİF AL
0212 855 7210
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(532)200-0050

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Siz Sağlık Hizmetlerine Kolayca Ulaşın diye, "Farkı" Bizden!

Devlet hastanelerinde ve anlaşmalı özel hastanelerde SGK teminatının üzerindeki maliyeti biz karşılıyoruz, size sağlıklı ve kaliteli bir hayatı yaşamak kalıyor.

Teminatlar

  • Acil Durum Tedavi Teminatı: Akut Batın, Akut Masif Kanamalar, Ani Felçler, Astım Krizi ve Akut Solunum Problemleri, Ciddi Alerji Anaflaktik Tablolar, Ciddi Genel Durum Bozukluğu, Ciddi Göz Yaralanmaları, Ciddi İş Kazaları, Uzuv Kopmaları, Ağır Yanıklar, Diyabetik ve Üremik Koma, Donma, Soğuk Çarpması, Elektrik ve Isı Çarpması, Kalp Krizi ve Ritim Bozuklukları, Ağır Hipertansiyon Krizleri, Menenjit (Beyin Zarı İltihabı), Ensefalit (Beyin İltihabı), Beyin Apsesi, Kusma ve Şuur Kaybıyla Beraber Olan Baş Ağrıları, Omurga ve Ekstremite Kırıkları, Renal Kolik ( Böbrek ve İdrar Yolları Sancısı), Suda Boğulma, Şuur Kaybına Neden Olan Her Türlü Durum, Ateşli Silah ve Kesici Delici Alet Yaralanmaları, Yüksek Ateş, Ağır Kimyasal Zehirlenmeler teminatın kapsamındadır.
  • Kritik Hastalık Teminatı: Acil tedavi masraflarının karşılanmasının yanı sıra kritik rahatsızlıklarda (kalp krizi, kanser, hastalık sonucu inme)  poliçede belirtilen miktara kadar nakit ödeme sağlanır.
  • Grip Aşısı Teminatı: Aşı giderleriniz ister anında ister aşı kupürü ve fatura ibrazını takiben tarafımızdan karşılanır.
  • Check-Up Teminatı: Genel Dahili Muayene, Akciğer Grafisi (Tek Yönlü), EKG (Kalp Elektrosu), Tam Kan Sayımı (18 Parametre), Tam İdrar Tahlili, Sedimantasyon, Kan Şekeri, Total Kolesterol hizmetleri kapsanır.
  • Diş Bakım Teminatı: Diş Hekimi Muayene, Röntgen (Periapikal ve gerekirse), Detertraj (Alt ve Üst Çene Diş Taşı Temizliği) hizmetlerini karşılar.
  • Diyetisyen Teminatı: İlk diyetisyen muayenesi ücretsiz karşılanır , diğer seanslarda %30’a varan indirim sağlanır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası nedir?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla devlet hastanelerinden ve Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmalı özel hastanelerden fark ödemeden hizmet almanızı sağlar. SGK ile anlaşması bulunan dilediğiniz özel sağlık kurumunda, istediğiniz doktordan hizmet alabilirsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’yla SGK teminatının üzerinde olan yüksek maliyetli sağlık harcamalarındaki farkı ödemek zorunda kalmazsınız.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ndan kimler yararlanabilir? Yabancı uyruklu kişiler bu kapsamda mıdır?

SGK’li olan herkes (yabancı uyruklu kişiler dâhil) Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ndan yararlanabilir. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı ilk defa yaptıracak olan kişilerin 69 yaşından küçük olması gerekmektedir.
  0(532)200-0050