ARA TEKLİF AL
0212 855 7210
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(532)200-0050

Kasko Sigortası

Liberty Sigorta Oto ürünleriyle aracınızı kullanırken içiniz rahat olsun; çünkü Liberty Sigorta size ve sizinle birlikte yolculuk eden herkese yardım edebilecek esnek çözümler sunar.

Oto Sigortası paketlerimizde ihtiyaçlarınıza uygun teminatları bulabilir, aracınızı çarpma, devrilme, yanma, çalınma gibi tehlikeler sonucu meydana gelebilecek zararlara karşı güvence altına alabilirsiniz.

  • Liberty Kasko: Liberty Genişletilmiş Kasko, Kasko teminatlarının yanı sıra, İhtiyari Mali Mesuliyet, Ferdi Kaza ve Yol Yardım hizmetlerini de sunmaktadır.
  • Liberty Kasko Muafiyetli: "Liberty Genişletilmiş Kasko - Muafiyetli", "Liberty Genişletilmiş Kasko" ürününde geçerli olan tüm teminatları içermekte olup, otomobil, arazi taşıtı ve kamyonet sahibi özel / tüzel tüm müşteriler için düzenlene bilmektedir
  • Liberty Kasko Avantajlı: Liberty Avantajlı Genişletilmiş Kasko; otomobil, arazi taşıtı ve kamyonet sahibi müşterilerimiz için, hasar durumunda sigortalı aracın onarımının özel servislerde yapılması hizmetini sunmaktadır. Şirketimiz ile anlaşması bulunmayan özel servislerde de tarafların mutabakatı ile onarım yapılması mümkün olacaktır.
  • TrafiKasko: Liberty Genişletilmiş TrafiKasko, Trafik Sigortası, İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası, Ferdi Kaza ve Yol Yardım hizmetlerinin yanı sıra Kasko Sigortası'nın da bütün teminatlarını içerir.
  • KaskoCAN: Liberty Genişletilmiş KaskoCAN, otomobil ve kamyonet kullanım tarzındaki araçlar için düzenlenebilmekte olup; Kasko, İhtiyari Mali Mesuliyet, Ferdi Kaza ve Yol Yardım teminatlarının yanı sıra poliçede belirtilen sigortalının sadece araç içinde değil araç dışında da uğrayabileceği kazaları kapsayan Ferdi Kaza (Sigortalı için) teminatını da içermektedir.  0(532)200-0050